+370 634 85000
0

Klaidos, daromos renkantis sofas-lovas

pufai-pufas-luka-2

Sofos-lovos dėl daugiafunkciškumo, praktiškumo praverčia daugeliu atvejų. Visgi išsirinkti šį baldą gali būti sudėtinga. Dažnai renkantis sofą-lovą padaroma klaidų, dėl kurių nukenčia tiek patalpos funkcionalumas, tiek estetika. Šį sykį apžvelgsime pasitaikančias dažniausiai ir patarsime, kaip jų išvengti.

Sofos-lovos dėl daugiafunkciškumo, praktiškumo praverčia daugeliu atvejų. Visgi išsirinkti šį baldą gali būti sudėtinga. Dažnai renkantis sofą-lovą padaroma klaidų, dėl kurių nukenčia tiek patalpos funkcionalumas, tiek estetika. Šį sykį apžvelgsime pasitaikančias dažniausiai ir patarsime, kaip jų išvengti.

 

Neapgalvojama baldo vieta ir naudojimo ypatumai

Prieš įsigyjant sofą-lovą neretai iš anksto neapgalvojama, kuriame kambaryje ji stovės ir kokią funkciją dažniausiai atliks. Nuo vietos turėtų tiesiogiai priklausyti baldo pasirinkimas.

  • Jei baldas stovės svečių kambaryje ir dažniausiai jis bus naudojamas miegui, rinkitės didelę sofą-lovą su elegantišku apmušalu bei minkštu čiužiniu, kuris taip pat padės užtikrinti kokybišką miegą. Apsilankę mūsų salonuose sofas-lovas galėsite išbandyti patys ir įsitikinti jų patogumu, ergonomiškumu.
  • Savo svetainėje norite sofos-lovos, kurios pagrindinė paskirtis bus sėdėjimo vieta, o iškleidimo funkciją naudosite tik retkarčiais? Tokiu atveju rinkitės patvarią, lengvai prižiūrimą sofą-lovą su patogiais porankiais.

Prieš pirkdami šį baldą visų pirma apgalvokite jo vietą, funkciją, kuriai teiksite didžiausią prioritetą. Kaip ir kiti namų baldai, daugiafunkcė sofa-lova pasižymi nuo vietos priklausančia paskirtimi.

 

Per mažai dėmesio funkcionalumui

Funkcionalumas turėtų būti vienas svarbiausių aspektų renkantis baldus. Vis dėlto dažnai dėmesio šiai savybei skiriama per mažai. Tokiu atveju, pavyzdžiui, net kai norima sutaupyti vietos pasirenkamos sofos-lovos be daiktadėžės. Apsilankę mūsų salonuose ar tiesiog dairydamiesi svetainėje galėsite patogiai įvertinti skirtingus šių baldų dizainus, pasirinkti praktiškiausią, labiausiai tinkantį jums.

 

Sofa-lova nedera prie kitų baldų

Besirenkant sofą-lovą kartais pamirštama apie šio baldo derinimą prie kitų interjero dalių. Tokiu atveju tik įsigijus sofą-lovą suvokiama, jog baldas menkai dera prie kitų. Tad susidomėję konkrečiu baldu visuomet visų pirma įsitikinkite, kad jis papildys kuriamą interjero įspūdį tiek apmušalų spalva ar raštu, tiek pačiu dizainu, forma.

 

Neapgalvojami baldo matmenys

Prieš įsigyjant sofą-lovą neretai užmirštama tiksliai išmatuoti tiek ją pačią, tiek erdvę, kurioje šis baldas stovės. Dėl to kyla nemažai nesklandumų – išskleidus lovą ši netelpa, tenka stumdyti aplinkinius baldus ir tiesiog sugadinamas interjeras. Tad prieš pradėdami ieškoti sau tinkamos sofos-lovos visų pirma iš anksto apgalvokite, kokio dydžio ji turėtų būti, kad baldą būtų kasdien patogu naudoti. Nepamirškite, kad kai kurių modelių baldai gali būti priderinami prie individualių poreikių – juos užsakydami galite keisti matmenis.

 

Paprasčiausiai minėtų klaidų išvengsite, jei iš anksto apgalvosite, kaip užtikrinti patalpų patogumą ir praktiškumą. Svarbiausia įsitikinti, kad sofa-lova būtų itin funkcionali ir derėtų prie bendro namų interjero. Tuomet sutaupysite laiko, išvengsite rūpesčių ir ilgus metus džiaugsitės baldu, kuris pateisins visus lūkesčius.