+370 634 85000
0

Kas užtikrina čiužinio patvarumą?

ciuziniai-ciuzinys-rytas-hard-soya-1-1

Perkant naują čiužinį norisi, kad jis būtų ne tik patogus, bet ir patvarus. Juk tai – ilgalaikė investicija ne tik į pilnavertišką miegą, bet ir į geresnę savijautą. Faktorių, lemiančių šios priemonės ilgaamžiškumą, išties nemažai. Taigi, kaip nepasimesti ir priimti optimaliausią sprendimą?

Perkant naują čiužinį norisi, kad jis būtų ne tik patogus, bet ir patvarus. Juk tai – ilgalaikė investicija ne tik į pilnavertišką miegą, bet ir į geresnę savijautą. Faktorių, lemiančių šios priemonės ilgaamžiškumą, išties nemažai. Taigi, kaip nepasimesti ir priimti optimaliausią sprendimą?

1. Medžiaga, iš kurios jis pagamintas

Patvarūs čiužiniai pagaminti iš saugių ir ilgaamžių medžiagų. Vienas iš pavyzdžių – aukšto tankio putų poliuretanas. Jis pasižymi puikiomis techninėmis savybėmis ir užtikrina patikimą atramą kūnui. Ši medžiaga įeina tiek į viskoelastinių, tiek į spyruoklinių čiužinių sudėtį. Papildomo tvirtumo suteikia ir natūralus sojų aliejus. Jis neleidžia poliuretanui sudžiūti ir suirti. Be to, ekologiškas aliejus padeda sukurti sveiką miego aplinką. Juo papildytas čiužinys tinka tiek kenčiantiems nuo alergijų, tiek kūdikiams.

2. Tinkama lova

Tokios priemonės ilgaamžiškumas priklauso ir nuo tinkamo pagrindo, ant kurio ji laikoma. Bene geriausias pasirinkimas – lovos su medinėmis grotelėmis. Tokia konstrukcija užtikrina gerą oro pralaidumą, todėl čiužiniai gerai kvėpuoja. Išvengiama drėgmės kaupimosi ir užkertamas kelias pelėsių atsiradimui. Jis neigiamai veikia ne tik pačią priemonę, bet ir žmogaus sveikatą. Taigi, jei norite, kad naujasis pirkinys ilgą laiką išlaikytų puikias technines savybes, rekomenduojama pasirūpinti tinkama lova.

3. Nuimamas užvalkalas

Dar vienas dalykas, nuo kurio priklauso čiužinio patvarumas, yra jo užvalkalas. Ši priemonė padeda sumažinti trintį ir išvengti didesnių pažeidimų, pavyzdžiui, išpylus gėrimą ar pan. Dėl šios priežasties čiužinys ne taip greitai susidėvi ir išlieka švarus. Itin patogu tai, kad nuimamą užvalkalą galima skalbti automatiniu būdu, žemoje temperatūroje. Todėl jo priežiūra labai paprasta. Tokius užvalkalus turi tiek viskoelastiniai, tiek spyruokliniai „Magrės baldų“ čiužiniai.

4. Išoriniai veiksniai

Šių priemonių patvarumui nemažai įtakos turi ir išoriniai veiksniai. Norint, kad čiužinys būtų ilgaamžis, svarbu juo tinkamai naudotis. Visų pirma, patariama atkreipti dėmesį į teisingą gaminio padėtį – etiketėje nurodyta, kokia puse jis turėtų būti dedamas ant lovos. Taip pat reikėtų pasirūpinti reguliaria čiužinio priežiūra, t. y. kas kiek laiko apsukti, nusiurbti ar sausu būdu nuvalyti susikaupusius nešvarumus. Norint išvengti šios priemonės, taip pat – ir lovos pažeidimų, patariama ant jos nešokinėti.

Norite pasirūpinti patogia miego aplinka? „Magrės baldų“ specialistai gali jums padėti. Plačiame mūsų asortimente rasite didelį patogių ir patvarių gaminių pasirinkimą. Kataloguose – ne tik individualiems poreikiams pritaikyti čiužiniai, bet ir pagalvės, antčiužiniai.