+370 634 85000
0

Kaip padidinti erdvę mažame miegamajame kambaryje?

mazas-miegamasis-rsz

Nesijaudinkite, jeigu jūsų miegamojo kambarys ne toks didelis, apie kokį svajojate. Šiandieniniai inovatyvūs interjero dizaino sprendimai bei didelis funkcionalių, praktiškų baldų pasirinkimas – įvairios miegamojo lovos, daugiafunkciniai baldai, lentynos ir kiti – gali pagelbėti ieškant būdų, priemonių, kaip šią erdvę padidinti. Ir tam nereikalinga didelė suma. Tereikia šiek tiek pasukti galvą ir sprendimai taps akivaizdūs, lengvai įgyvendinami. Siekdama palengvinti užduotį, „Magrės baldų“ komanda pateikia keletą patarimų.

Tinkamai pasirinkite lovą

Jeigu kada nors svajojote turėti didelį miegamąjį kambarį, tikriausiai trokštate ir didelės, karališko dydžio miegamosios lovos. Tačiau siūlome pagalvoti apie tai dar kartą. Pasirinkę mažesnių matmenų lovą, dvigulėje lovoje išsimiegosite taip pat puikiai, tuo pat metu ir padidinsite naudingą kambario plotą, kuris leis jaustis laisviau, patogiau ir nevaržys judesių. Kaip svarbu gerai išsimiegoti, taip pat svarbu ir atsikėlus padaryti trumpą, darbingai dienai kūną paruošiančią mankštą.

Be to, ar žinojote, kad miegamojo lovos gali turėti patalynės dėžę? Joje galėsite sudėti ne tik patalynę, tačiau ir kitą namų tekstilę ar net smulkesnius daiktus, kurie priešingu atveju užimtų papildomą vietą spintoje.

Kitos lovos alternatyvos

Kitas, ne ką prastesnis pasirinkimas vietoje miegamosios lovos yra daugiafunkcė sofa lova. „Magrės baldai“ nori išsklaidyti mitą, jog ši yra nepatogi ir nesukurta miegui. Asortimente esančios sofos lovos pasižymi tvirtu čiužiniu ir patvariomis „Pocket“ spyruoklėmis, todėl miego metu jusite patikimą atramą.

Be to, jeigu mėgstate miegoti minkštai, mūsų kataloge taip pat galite rasti ir antčiužinį – naudodami juos kartu, pasijusite tarsi miegotumėte ant debesies! Jums ne tik netrūks gigantiškos miegamojo lovos, tačiau ir sutaupysite labai daug vietos kambaryje. Sofos lovos patalynės dėžėje visuomet galėsite saugoti bet kokius daiktus.

Didelius baldus keiskite mažesniais

Mažame miegamajame kambaryje puikiai atrodys kompaktiško dydžio komoda ar kabykla. Šie baldai neužima daug vietos ir nėra aukšti, todėl į kambarį pateks daugiau natūralios šviesos ir, žinoma, dėl to jis atrodys kur kas erdvesnis. Komodos stalčiai bei kito korpusinio baldo kabliukai drabužiams sukurs praktiškas, erdvias daiktų saugojimo vietas.

Išnaudokite sienas

Galiausiai, nepamirškite, jog sienas taip pat galite išnaudoti daiktų laikymui. Ant stilingo dizaino lentynėlių statykite žalius augalus, kurie kurs erdvumą ir interjero organiką. Ant sienos pakabintas didelis veidrodis taip pat vizualiai didins erdvę.

Mažas miegamasis kambarys – tai ne nuosprendis. Viskas priklauso, kaip sugebėsite jį išnaudoti. Miegamojo lovos daugiafunkciškumas, jos alternatyvos bei kiti mažiau vietos užimantys baldai yra paprasti, daug nekainuojantys sprendimai. O „Magrės baldai“ gali būti tai, ko ieškote. Kviečiame apžiūrėti platų mūsų asortimentą!