+370 634 85000
0

Kaip darbo kambarį paversti jaukesniu ir patogesniu?

sofos-sofa-elegant-2

Darbo kambarys – erdvė, kurioje dažniausiai pritrūksta jaukumo. Tačiau išspręsti tokią problemą ganėtinai paprasta. Tereikia pasitelkti keletą priemonių, kurios leidžia nesudėtingai atnaujinti patalpą. Norite pasirūpinti malonesniu ir produktyvesniu darbu? Nepraleiskite progos to padaryti jau dabar.

Darbo kambarys – erdvė, kurioje dažniausiai pritrūksta jaukumo. Tačiau išspręsti tokią problemą ganėtinai paprasta. Tereikia pasitelkti keletą priemonių, kurios leidžia nesudėtingai atnaujinti patalpą. Norite pasirūpinti malonesniu ir produktyvesniu darbu? Nepraleiskite progos to padaryti jau dabar.

Minkšti baldai – patrauklu ir praktiška

Viena iš priežasčių, dėl kurios darbo kambarys gali atrodyti šaltas ir niūrus, yra minkštų baldų stoka. Tokios priemonės suteikia jaukumo, patogumo. Pasirinkimo variantų išties nemažai: nedidelė sofa-lova, kušetė, fotelis, pufas ar netgi sėdmaišis. Įvertinus kambario dydį, priimti optimaliausią sprendimą turėtų būti pakankamai lengva.

Prieš įsigyjant konkrečias gaminius, patariama atkreipti dėmesį į interjere vyraujančias spalvas ir dekoro elementus. Klasikinio stiliaus aplinkoje puikiai tinka tiek minimalistiniai, tiek prabangesni baldai. Tiesa, visa tai gali atsispindėti ir vienoje priemonėje. Puikus pavyzdys – taisyklingų formų sofa su didelėmis išraiškingomis pagalvėmis. Ji gali tapti vienu iš pagrindinių darbo erdvės akcentų. Moderniai įrengtoje patalpoje harmoningai dera ergonomiško dizaino fotelis, leidžiantis pasimėgauti ypač patogiu poilsiu.

Individualumo suteikiantys aksesuarai

Tam, kad nauja sofa-lova ar kita priemonė atrodytų originaliau, galima panaudoti ir keletą papildomų aksesuarų. Nedidelės, tačiau atidžiai parinktos detalės ne tik papuošia kambarį, bet ir suteikia daugiau komforto. Dirbant kompiuteriu dažniausiai beveik nejudama, todėl nenuostabu, kad kartais pasidaro šalta. Įsivaizduokite, kaip tokiais atvejais malonu apsigobti minkštu, tarsi pliušiniu pledu. Jis padeda sušilti, todėl dirbti tampa kur kas smagiau.

Jei norite būti tikri, kad toks aksesuaras tarsi nepastebimai įsilietų į interjerą, rekomenduojama jo spalvą derinti prie baldų. Pavyzdžiui, jei turite kakavinės spalvos fotelį ar sofą, rinkitės tokio paties arba panašaus atspalvio pledą. Tiems, kurie mėgsta žaismingas detales, patariama išmėginti pagalvėles su ryškiaspalviais apmušalais. Jomis dekoruota sofa-lova, kušetė ar kitas baldas tarsi atgimsta iš naujo.

Atviros daiktų laikymui skirtos lentynos

Jei jūsų darbo kambaryje visi daiktai laikomi uždarose spintelėse, patalpa gali atrodyti pernelyg steriliai ir nuobodžiai. Tokiu atveju vertėtų apsvarstyti galimybę įsigyti baldų su atviromis lentynomis. Juose patogu laikyti įvairius dokumentus, taip pat – individualumo suteikiančias dekoracijas. Dėl šios priežasties kambarys tampa kur kas dinamiškesnis ir jaukesnis.

Pripildykite savo darbo erdvę šiluma – tegul joje būna visapusiškai gera. Didelį patraukliu dizainu ir komfortu išsiskiriančių baldų pasirinkimą galite rasti plačiame „Magrės baldų“ asortimente. Domina nauja sofa-lova, fotelis ar pufas? Pasikonsultuokite su mūsų specialistais ir įsigykite individualiai jums labiausiai tinkantį gaminį.

Icon 3D SALONO TURAS