+370 634 85000
0

Kada verta rinktis modulinių baldų sistemą?

interjero akcentas kampas

Baldų modulinės sistemos pastaruoju metu tapo ypač populiarios dėl savo universalumo: skirtingus sistemos segmentus jungiant tarpusavyje galima sukurti individualų, personalizuotą, jūsų šeimai patogiausią interjero dizainą. Tai – praktiški, funkcionalūs ir pasirinkimo laisve išsiskiriantys baldai, kurie ypač tinka tam tikromis gyvenimo situacijomis. Nepaisant visų modulinių baldų sistemų privalumų, daugeliui vis tiek iškyla klausimas, kada tokius baldus verta pasirinkti iš tikrųjų? Į šį klausimą Smartbaldai.lt komanda pasistengė atsakyti kuo įmanoma išsamiau, todėl visus dvejojančius kviečiame susipažinti su įžvalgomis.


Moduliniai baldai – mėgstantiems dinamiškumą

 

Moduliniai baldai suteikia galimybę formuoti savo būsto interjero stilių pasitelkiant kūrybinę laisvę. Skirtingi sistemos segmentai lengvai jungiasi tarpusavyje. Galima keisti tiek viso baldo formą, dydį, tiek išdėstymą erdvėje. Tai leidžia lengviau pritaikyti baldus skirtingo dydžio patalpoms. Ne vienas žmogus dvejoja dėl to, ar verta rinktis modulines sistemas mažose erdvėse. Pateikiame kelias situacijas, kada ir kodėl modulinės sistemos gali būti geriausiu baldų sprendimu


 • Dažnai keičiate gyvenamąją vietą


Kiekvienas būstas pasižymi savitu interjeru. Norint jį papildyti, kaskart galvoti apie tinkamiausius baldus (tiek stiliaus, tiek dydžio atžvilgiu) gali būti keblu. Moduliniai baldai – sofa iš dviejų, trijų ar dešimties segmentų – suteikia galimybę juos keisti taip, kad naujame būste būtų maksimaliai patogu ir jauku. Didelis privalumas – ir tai, kad šiuos baldus galima lengvai išardyti, išskaidyti, tad jų transportavimas yra gerokai lengvesnis nei masyvios vientisos sofos.

 • Mėgstate keisti kambarių apstatymą pagal nuotaiką ar sezoną


Pasikeitus sezonui, nemažai žmonių atnaujina savo būsto interjerą perstumdami baldus, patraukdami juos nuo langų ir taip įleisdami į namus daugiau šviesos, šilumos. Modulinės sistemos leidžia sukomponuoti visiškai naują interjerą atskyrus arba sujungus vos kelias dalis.

 • Siekiate sutaupyti vietos ar užpildyti didelę erdvę
 
Tiek labai erdvios, tiek maža kvadratūra pasižyminčios patalpos reikalauja nemažai kūrybiškumo. Ši savybė būtina norint jas įrengti, apstatyti baldais stilingai ir funkcionaliai. Naudodami modulinių baldų sistemas galite ne tik funkcionaliai užpildyti dideles erdves. Jei vienoje zonoje baldai užims per daug vietos, tiesiog atskirsite modulius ir išskirstysite juos po reikiamas patalpos dalis.

Modulinių baldų derinimas

 
Daugelis susiduria su problema, kylančia derinant skirtingus modulinius baldus. Siekdami palengvinti šią užduotį, trumpai pateikiame kelis patarimus, kaip dėlioti vienos sistemos baldus skirtingo dydžio patalpose. Svarbiausia, kad sukurta modulinės sistemos kompozicija būtų ne tik stilinga, bet ir patogi kiekvienam šeimos nariui.


  • Jei patalpa maža, o įsigijote daugiau nei 5 segmentų modulinę baldų sistemą, siūlome formuoti kompoziciją palei sieną – junkite segmentus kampu. Atskirai išdėlioti baldai gali pernelyg apkrauti mažą erdvę ir trukdyti laisvai judėti. Palei sieną išdėliota baldų kompozicija leis patogiai įsitaisyti prie stalo, o šiek tiek ją pakoregavę suformuosite patogią dvigulę ar net trigulę lovą.
  • Erdvesnėse patalpose nebijokite modulinių baldų atskirti ir išskaidyti per visą plotą. Statykite juos viduryje kambario ar formuokite skirtingas zonas pagal kiekvieno šeimos nario poreikius.
  • Nepamirškite palikti didesnių tarpų praėjimui ir drąsiai junkite ar atskirkite skirtingo dydžio modulius. Derinkite spalvas arba atvirkščiai – rinkitės spalvingą, panašiais raštais derantį komplektą ir džiaukitės išskirtiniu, unikaliu dizainu.


  Modulinės sistemos šiandien vis dažniau tampa pagrindiniu svetainės akcentu. Jos reikšmingai papildo interjerą ir užpildo skirtingas erdves. Galutinis rezultatas priklauso ne nuo baldo komplektacijos, o nuo šeimininkų kūrybingumo. Leiskite sau kurti interjerą kūrybiškai – juk suderinti komfortą su dizainu išties įmanoma.

  Icon 3D SALONO TURAS