+370 634 85000
0

Dažniausiai daromos klaidos įrenginėjant pirmuosius namus

lovos-miegamasis-pirmieji-namai

Savarankiškai įsirengti pirmuosius savo namus gali būti pakankamai sudėtinga. Reikia nepamiršti tiek estetikos, tiek funkcionalumo – juk šioje erdvėje praleidžiama daug laiko. Nemaža dalis žmonių dekoruodami pirmuosius namus nenori daug investuoti, todėl ieško ekonomiškiausio varianto. Kodėl šis sprendimas nebūtinai geriausias ir kokias dar klaidas daro naujakuriai?

Noras viską padaryti čia ir dabar

Dauguma žmonių, įrenginėjančių savo pirmuosius namus, tai nori padaryti kuo greičiau. Visgi, dažnai tai būna viena didžiausių daromų klaidų. Nesvarbu, norima nuspręsti, kokio stiliaus lova stovės miegamajame ar koks dekoras vyraus svetainėje, patariama neskubėti. Skubotai priimti sprendimai gali priversti gailėtis.

Pirmiausia, rekomenduojama turėti aiškią idėją, kaip turėtų atrodyti jūsų namai. Tai apima tiek kambarių apdailą, tiek baldus ir dekoracijas. Jei jau kurį laiką nepavyksta apsispręsti, patariama pradėti nuo neutralaus interjero pagrindo. Vienas didžiausių jo privalumų – modifikacijų gausa. Tokioje erdvėje galima priderinti tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus baldus ir aksesuarus. Nebijokite duoti sau daugiau laiko ir atsipalaiduokite.

Baimė investuoti į laikui nepavaldžius gaminius

Įrenginėjant savo pirmuosius namus verta nepabijoti investuoti į ilgaamžius gaminius. Tai tikrai nereiškia, kad turite išleisti visas santaupas – tikrai ne. Tiesiog, jei jums labai patinka salone apžiūrėta lova ir čiužinys, įsigykite juos. Juk tai – ilgalaikė investicija, leidžianti susikurti patogią miego aplinką. Šie gaminiai išlieka funkcionalūs ne vienerius metus. Ta pati taisyklė galioja renkantis ir kitus baldus – svetainės sofą ar minkštą kampą, prieškambario kabyklą ir panašiai.

Bandymas derintis daug skirtingų dekoro elementų

Saikas – viena didžiausių skoningo interjero paslapčių. Dekoruojant savo pirmuosius namus dažniausiai norisi išbandyti įvairiausias priemones, tačiau kartais tai gali pakišti koją. Jeigu jaučiate, kad savo galvoje turite pernelyg daug idėjų, stabtelėkite. Išsigryninkite jas ir apsistokite ties keletu stilių. Galbūt jus jau seniai žavi skandinaviškas dekoras, tačiau nenorite atsisakyti ir prabangių aksesuarų? Visa tai galima suderinti. Pavyzdžiui, panaudojus keletą elegantiškų aksominių pagalvėlių, minimalistinio dizaino lova gali suspindėti visiškai naujomis spalvomis. Taigi, vos keletas skirtingo stiliaus detalių ir jūsų namų interjeras atrodo labai patraukliai.

Jau svajojate apie savo pirmuosius namus? „Magrės baldų“ komanda pasiruošusi padėti išsirinkti tam tinkamiausias priemones. Plačiame asortimente galite rasti ne tik stilingų ir ilgaamžiškų baldų (lovų, sofų, fotelių, staliukų ir t. t.), bet ir originalaus dizaino aksesuarų (pagalvėlių, pledų, padėkliukų). Nepraleiskite progos sukurti savo ramybės oazę!