+370 634 85000
0

D. U. K. apie apmušalus

kara-eads-L7EwHkq1B2s-unsplash

Šiais laikais audinių pasirinkimas išties didžiulis, todėl išsirinkti geriausią gali būti sudėtinga. Tam, kad tai būtų paprasčiau, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie baldų apmušalus.

Bene vienas iš svarbiausių aspektų renkantis baldus – apmušalai. Tam, kad sofa ar foteliai atitiktų visus jūsų lūkesčius, verta atkreipti dėmesį, kad jie būtų stilingi, malonūs liesti ir ilgaamžiai. Šiais laikais audinių pasirinkimas išties didžiulis, todėl išsirinkti geriausią gali būti sudėtinga. Tam, kad tai būtų paprasčiau, pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie baldų apmušalus.

 

1. Kokie yra pagrindiniai apmušalų tipai?

Pagrindiniai apmušalų tipai yra du – tai tekstiliniai audiniai arba natūrali ar dirbinė oda. Pirmieji gali būti austiniai, audžiami staklėmis perpinant siūlus, ir neaustiniai – gaminami ant verpalų sluoksnio užklijuojant bei užpurškiant pūkelius. Dažnai vis dar manoma, kad oda nėra tokia maloni leisti kaip gobelenas, tačiau tai tikrai netiesa. Šiuolaikinės technologijos leidžia išgauti itin švelnius, ilgaamžiškus ir lengvai prižiūrimus apmušalus, kuriais aptraukti foteliai, sofos ar minkšti kampai atrodo labai patraukliai.

 

2. Į ką atsižvelgti renkantis apmušalus?

Aspektų, kuriuos verta apsvarstyti renkantis apmušalus, yra nemažai, tačiau kaip svarbiausius būtų galima išskirti baldų paskirtį ir kambario, kuriame jie bus statomi, stilių. Pastarieji gali būti labai įvairūs: klasikinis, minimalistinis, skandinaviškas, šiuolaikiškas ir t. t. Pavyzdžiui, minimalistiniame interjere tinka neutralių spalvų, nesudėtingų tekstūrų apmušalai, o prabangiame maksimalistiniame – veliūras ir raštuoti audiniai.

 

3. Kokius audinius rinktis turintiems augintinį?

Tiems, kurie savo namuose laiko augintinius, patariama rinktis specialius, lengvai prižiūrimus audinius, iš kurių išvalyti dėmes galima be didesnių pastangų, naudojant vien tik vandenį. Svarbu akcentuoti ir tai, kad tokio tipo apmušalai yra atsparesni ir įvairiems įdrėskimams, dėl kurių foteliai ar kiti minkšti baldai gali prarasti gerą išvaizdą.

 

4. Ar galima derinti skirtingas medžiagas?

Tikrai taip – daugeliu atvejų balduose galite suderinti keletą skirtingų medžiagų. Lengviausia tai daryti pasirenkant kelias tarpusavyje derančias spalvas, tačiau kontrastingas tekstūras. Mėgstantiems ekstravaganciją verta išbandyti neutralių spalvų odines ar gobelenu aptrauktas sofas bei minkštus kampus su kailinėmis pagalvėmis. Tokios detalės gali suteikti kambariui išskirtinį charakterį.

 

5. Ką rinktis vertinantiems ekologiją?

Tvarus vartojimas ir ekologija šiais laikais yra labai aktualu ir populiaru. Tuo besirūpinantiems rekomenduojame išbandyti audinius su natūraliu pluoštu. Be to, kad jie pasižymi geru oro pralaidumu, yra malonūs liesti, taip pat tokie audiniai ir stilingai atrodo. Dėl didelio raštų pasirinkimo, nauji foteliai ar sofa gali tapti nepamainomu namų interjero akcentu.

 

6. Kokie apmušalai geriausi turintiems mažų vaikų?

Daugelis tėvelių tikriausiai sutiks, kad auginant mažus vaikus palaikyti švarą namuose yra pakankamai nelengva. Būtent dėl to tokiais atvejais verta rinktis gerai valomus ir vandens įgerčiai atsparesnius apmušalus. Jų spalvų gama išties plati, todėl priderinti galima įvairaus stiliaus interjeruose.

 

Jei ir jūs svarstote apie galimybę įsigyti naujus baldus ir ieškote geriausių apmušalų, peržvelkite Magresbaldai.lt asortimentą. Kyla dvejonių? Išsakykite jas mums – padėsime atrasti tai, kas tinka geriausiai.

Icon 3D SALONO TURAS