6 spalvos, geriausiai atspindinčios skandinavišką interjerą

skandinaviskos-spalvos

 

1. Miško žalia

Šis sodrus žalios spalvos atspalvis suteikia namams laikui nepavaldaus žavesio. Samaniniams tonams atskleisti tobulai tinka minkšti baldai, tokie kaip sofos, foteliai ar pufai. Gamtos įkvėptam grožiui dar labiau pabrėžti patariama rinktis natūraliu audiniu papildytą gobeleną. Jo tekstūra suteikia ne tik vizualinį, bet ir jutiminį efektą.

2. Sendinta oranžinė

Dar viena spalva, kuri itin gerai atspindi skandinavišką interjerą, yra sendinta oranžinė. Ji pasižymi ypatinga šiluma, todėl suteikia jaukumo. Tai pakankamai ryškus tonas, todėl dažniausiai jis naudojamas akcentams, pavyzdžiui, dekoratyvinėms pagalvėlėms, pledams ir panašiai. Tačiau jei kambaryje vyrauja neutralios spalvos, pavyzdžiui, balta, pilka, smėlinės, sendinta oranžinė puikiai tinka ir minkštiems baldams.

3. Blyški mėlyna

Skandinaviško stiliaus interjere naudojami ne tik šilti, bet ir šalti atspalviai, pavyzdžiui, blyškūs mėlyni. Siekiant minimalaus kontrasto, jie derinami su balta arba pilka spalva. Tačiau, jei savo namuose norite kažko drąsesnio, blyškią mėlyną galite naudoti kartu su juoda. Šiai idėjai įgyvendinti puikiai tinka tamsūs baldai: foteliai, minkšti kampai ar sofos. Šviesi aplinka tik dar labiau išryškina jų estetines savybes.

4. Purvina rožinė

Gali pasirodyti netikėta, tačiau purvina rožinė – viena neutraliausių skandinaviško interjero dizaino spalvų. Ji tinka tiek sienoms, tiek baldams, tiek aksesuarams. Bene dažniausiai purvina rožinė derinama su įvairiais pilkais atspalviais, taip pat – juodais ir natūraliais medienos tonais.

5. Pilki atspalviai

Skandinaviško stiliaus dekoras ir pilki atspalviai – tai, kas tiesiog neatsiejama vienas nuo kito. Nuo pačių šviesiausių iki beveik juodų – jų paletė labai plati. Pakankamai dažnai jie naudojami kartu – pavyzdžiui, prie vos pastebimai pilkų kambario sienų derinami anglies tamsumo baldai. Priklausomai nuo norimo išgauti efekto, gali būti pasitelkiama daugiau šiltų arba šaltų atspalvių.

6. Balta

Balta spalva – vienas iš geriausių pasirinkimų bet kokio stiliaus pagrindui. Ji suteikia erdvei lengvumo, šviesumo, švaros ir jaukumo. Skandinaviškame interjero dizaine taip pat netrūksta baltos spalvos, kuri dažniausiai derinama su natūraliais mediniais ir juodais metaliniais elementais.

Atskleiskite skandinaviško dekoro įkvėptas idėjas savo namuose. „Magrės baldų“ komanda pasiruošusi jums padėti išsirinkti tam tinkančias priemones. Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės – skambinkite arba susisiekite internetu.

Icon 3D SALONO TURAS