+370 634 85000
0

Sofa - lova AMIGO

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 1149€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 1850 x 1050 x 800 mm Miegamosios dalies dydis: 2100 x 1550 mm 2100 x 1050 x 800 mm Miegamosios dalies dydis: 2100 x 1760 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Praktiška AMIGO sofa Icon

Praktiška ir kompaktiška AMIGO sofa su miegamuoju mechanizmu. Patogus ir saugus mechanizmas nebraižo grindų dangos. Galite rinktis iš gausybės audinių.

Su miegamuoju mechanizmu Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Rinkitės iš dviejų galimų dydžių Icon

Jūsų pasirinkimui dviejų dydžių AMIGO sofos variantai. Priklausomai nuo pasirinkimo galėsite turėti 1550 mm arba 1760 mm miegamosios vietos dydžius.

sofos-sofa-amigo-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
1149€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1149€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-amigo-LT-1
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę