+370 634 85000
0

Fotelis SIGMA

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 265€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 522 x 522 x 805 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Saikinga praėjusio amžiaus estetika - SIGMA Icon

Patogus, nedidelis foteliukas, pasižymintis XX amžiaus viduriui būdinga stilistika. Sukasi į kairę ar į dešinę, bet visada grįžta į pradinę padėtį. Nepretenzingas dizainas leis baldą derinti skirtinguose interjeruose tiek namuose, tiek viešose erdvėse. Sigma ras vietą miegamajame, vaikų kambaryje, prieškambaryje, laukiamajame ar viešbučio erdvėje. Užsakant du ar daugiau fotelių galima kūrybiškai derinti skirtingus gobelenus ir jų spalvas.

Tinka ir visuomeninių patalpų apstatymui Icon

Klasikinės formos ir lakoniškas dizainas - idealus pasirinkimas ir visuomeninės paskirties patalpoms. Parinkus tvirtesnį audinį ar dirbtinę odą SIGMA papuoš Jūsų ofisą, bendras patalpas, kavinę.

Fotelis - dekoratyvinis interjero baldas Icon

Fotelis - ne tik funkcinis, bet ir dekoratyvinis interjero elementas. Praktiškai kiekvienoje MAGRĖS BALDŲ kolekcijoje galite rasti vieną ar kelis fotelių modelius. Derindami modelius ir audinius, kurkite Jūsų interjerui būdingas kompozicijas.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

foteliai-fotelis-sigma-1-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
265€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
265€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę