+370 634 85000
0

Fotelis BIG

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 515€
Icon
Kaina su oda Nuo 833€
Icon
MATMENYS (l x G x A): 660 x 720 x 880 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Besisukantis aplink ašį fotelis BIG Icon

Unikalus fotelis BIG su reguliuojamu atraminės pagalvės aukščiu – maksimaliam patogumui. Fotelio kojelė leidžia pilnai apsisukti aplink savo ašį.

Pritaikytas mažoms erdvėms Icon

Sukurtas taip, kad kuo puikiausiai rastų vietą ir mažose erdvėse. Atraminės pagalvės aukštį galite reguliuoti. Fotelio kojos mechanizmas leidžia foteliui ne tik apsisukti aplink savo ašį, bet ir visada grįžti į pradinę padėtį. Fotelio koja gali būti metalinė arba metalinė su natūralios medienos apdaila, kad baldas būtų dar išraiškingesnio dizaino.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių ir natūralios odos pavyzdžių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių ir natūralios odos paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip medžiaga atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į medžiaga iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

* Gaminių iš odos siūlės gali skirtis nuo baldų iš audinio.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

foteliai-fotelis-big-2

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
515€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
515€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Big-fotelis-pjuvis-05
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę