3D SALONO TURAS

Antčiužinis | NATURAL

Nuo
110€
Matmenys (IxGxA):
900 x 2000 x 30 mm 110€
1400 x 2000 x 30 mm 122€
1600 x 2000 x 30 mm 128€
1800 x 2000 x 30 mm 145€
Favorite
 • Išlygina tarpus bei minkština čiužinį

  Antčiužinis skirtas naudoti ant čiužinio ar sofos – lovos. Naudojant antčiužinį ant čiužinio, čiužinys tampa minkštesnis, prailginamas čiužinio naudojimo laikas, čiužinio priežiūra tampa paprastesnė: nereikia dažnai skalbti čiužinio užvalkalo, užtenka jį nusiurbti, o antčiužinio užvalkalas yra nuimamas paprasčiau bei skalbti jį galima dažniau. Naudojant antčiužinį ant sofos – lovos yra sumažinamas tarpas ant sofos miegamosios dalies. Tai taip pat prailgina sofos naudojimo laiką bei supaprastina priežiūrą, kaip ir naudojant antčiužinį ant čiužinio.

 • Pralaidus orui

  Viskoelastinis putų poliuretanas yra atvirų porų struktūros, todėl praleidžia orą ir išgarina drėgmės perteklių. Užvalkalo sudėtyje yra natūralaus pluošto – viskozės, dėl to antčiužinis kvėpuoja, gerai išgarina drėgmę, tinka ir gausiai prakaituojantiems žmonėms.

 • Lengvai prižiūrimas

  Antčiužinio užvalkale, šone yra užtrauktukas, kuris palengvina jo priežiūrą: užvalkalą lengvai galima nuimti, išskalbti 30o C temperatūroje, itin švelniu režimu, valyti sausu būdu bei lyginti (ne daugiau 110o C temperatūroje). Užvalkalo sudėtis: 62% poliesteris, 28% viskozė, 8% polipropilenas, 2% liureksas.

 • Tinkantis įvairiomis pozomis miegantiems žmonėms

  Nesvarbu kokioje pozicijoje mėgstate miegoti: ant šono, ant nugaros ar ant pilvo. Antčiužinis individualiai prisitaiko prie kiekvieno judesio ir pozicijos, švelniai amortizuoja ir apgaubia kūną.

 • Sveikam organizmo funkcionavimui

  Dėka taisyklingos miegojimo padėties ir tinkamo minkštumo pasirinkimo, užtikrinamas ir kitų gyvybiškai svarbių organų normalus funkcionavimas: gerinama kraujo apytaka, atpalaiduojami raumenys, mažina kaklo ir nugaros skausmus.

 • Viskoelastinė medžiaga su „Memory Back“ funkcija

  Viskoelastinė medžiaga ypatingai apgaubia kūną ir lėtai atgauna pradinę padėtį („Memory back“ funkcija). Antčiužinis maloniai reaguoja į kūno šilumą bei judesius. Palyginti su putų poliuretanu, viskoelastinė medžiaga greičiau įdumba, tačiau lėčiau atsistato į pradinę padėtį, todėl sukuriamas ypatingo purumo ir minkštumo jausmas.

 • Išskirtinio dizaino užvalkalas

  Išskirtinio dizaino antčiužinį galite derinti prie pasirinkto „Magrės baldų“ čiužinio.

antciuziniai-antciuzinis-natural-3

NATURAL ANTČIUŽINIO SANDARA

Renkantis čiužinį ar antčiužinį, svarbu ne tik jo patogumas, bet ir vidinė konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Natural-antciuzinis-pjuvis-web-LT Natural-antciuzinis-pjuvis-mobile-LT
Pamatykite, kaip atrodo

Siūlome vieną didžiausių, kokybiškų paviršių ir spalvų paletę Lietuvoje. Atvykite į saloną ir pamatykite, kaip Jums patikę audiniai atrodo ant mūsų baldų.

KUR MUS RASTI
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Jūsų vardas
Jūsų el. paštas
Telefono numeris
Žinutė
Laiškas sėkmingai išsiųstas.
Klaida! Laiško išsiųsti nepavyko.