Korpusiniai baldai

Šiuolaikiški korpusiniai baldai leidžia susikurti patogesnę kasdienybę. Stiliaus ir komforto harmonija – Jūsų namų jaukumui.
Baldų kategorija
Baldų tipas
Baldų rūšiavimas

Korpusiniai baldai – tai funkcionalumo ir stilingos išvaizdos derinys. Jų galima rasti bene kiekviename namų kambaryje: tiek miegamajame, tiek svetainėje, tiek ir kitose patalpose. Dažniausiai tai – įvairių matmenų spintelės, lentynos, komodos. Magresbaldai.lt asortimente galite rasti platų korpusinių baldų pasirinkimą, taigi, kaip nepasimesti ir išsirinkti tai, ko reikia būtent jums?

Nuspręskite, kokios priemonės ieškote

Prieš apsilankant baldų salone rekomenduojama išsiaiškinti savo poreikius. Tokiu atveju nuvykę į vietą jau žinosite, kokie baldai jus domina, todėl užtruksite mažiau laiko apsispręsdami. Tam, kad įvertinti poreikius būtų paprasčiau, verta susipažinti su tokių priemonių pasirinkimu. Populiariausi korpusiniai baldai yra:

  • lentynos,
  • naktinės spintelės,
  • komodos,
  • vitrinos,
  • TV staliukai.

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad lentynos gali būti tiek pakabinamos, tiek pastatomos. Jas dažniausiai įsigyja tie, kurie nori papildyti svetainės, prieškambario ar vaikų kambario interjerą. Naktinės spintelės ir komodos – vienas mėgstamiausių pasirinkimų poilsio kambaryje. Jas paprasta priderinti prie įvairaus stiliaus lovų. Vitrinos ir TV staliukai dažniausiai statomi svetainėje.

Atkreipkite dėmesį į medžiagas

Didžioji dalis korpusinių baldų gaminami iš laminuotų medienos drožlių plokščių (faneros). Jos pasižymi patrauklia išvaizda ir ilgaamžiškumu. Karkasui ir papildomoms detalėms dažniausiai naudojamas metalas, stiklas ir medienos masyvas. Šios medžiagos išsiskiria ne tik savo techninėmis, bet ir estetinėmis savybėmis. Jomis dekoruoti korpusiniai baldai gali tapti išskirtiniu interjero akcentu.

Pasirinkite norimą dizainą

Kiekvienas klientas turi individualų skonį ir savitą viziją, kurią nori įgyvendinti, todėl galite drąsiai rinktis skirtingas baldų detales. Pavyzdžiui, jei jūsų miegamajame trūksta ryškesnių detalių, kodėl gi neišbandžius naktinės spintelės su trumpomis tamsiai rudomis kojelėmis? Ąžuolo medienos spalvos detalės lengvai įsilieja į švelniais, pasteliniais tonais pripildytą poilsio kambarį. Jei svajojate apie baldus, kurie įneštų į patalpas daugiau lengvumo, rekomenduojame rinktis spinteles su ilgesnėmis plonomis kojelėmis. Jų spalvų pasirinkimas taip pat platus: nuo akinančiai baltos iki juodos.

Skirtingų atspalvių variacijos leidžia papuošti skirtingo stiliaus interjerą. Klasikinės svetainės erdvę harmoningai užpildo tamsiai rudos arba pilkos medienos TV staliukas. Modernioje arba eklektiškoje aplinkoje dera subtilia išvaizda pasižymintys balinto beržo korpusiniai baldai. Galutiniu akcentu galiausiai tampa priderintos rankenėlės – juodos arba baltos.

Magresbaldai.lt pristatomi baldai – universalūs ir patvarūs. Jie lengvai pritaikomi tiek svetainėje, tiek miegamajame ir net prieškambaryje. Funkcionalumas ir patrauklus stilius leis džiaugtis ne tik komfortiška, bet ir originaliai atrodančia aplinka. Tad išsirinkite sau labiausiai patinkančią priemonę ir pamilkite savo namus iš naujo!