Kaip paruošti namus artėjančiam pavasariui?

  • idejos-namams-rubin-sofa-toni-fotelis-3

Daiktų revizija

Kadangi laiko dar yra, galima neskubant ir atidžiai peržvelgti visus namų kampeliuose esančius daiktus. Jeigu pastebite, kad ne dekoracijos, o daiktai puošia virtuvės stalviršius, komodas bei kitus paviršius, derėtų pradėti ieškoti jiems tinkamesnės vietos. Galbūt galite įsigyti papildomą spintelę? Ar atlaisvinti dokumentais užkištą stalčių? Gal išeitis – nauja komoda? Tiks bet kuris iš būdų. Švari ir neapkrauta aplinka padės nuoširdžiai džiaugtis atėjusiu pavasariu.

Atnaujinkite lovą

Besiruošiant pavasariui labai svarbu nepraleisti miegamojo zonos. Juk joje kiekvieną rytą prasideda naujos dienos pradžia. Jeigu jūsų lovos amžius siekia jau keletą metų, pradėkite žvalgytis ir atnaujinkite kambarį įsigydami naują, didelę, patogią dvigulę lovą. Jeigu nenorite keisti lovos arba manote, kad ji dar tinkama naudoti, čiužiniai taip pat gali padėti atsinaujinti. Be abejo, į planą įtraukite ir patalynės keitimą – sunkią, žieminę patalynę keiskite lengva, pralaidžia orui.

Kuomet pavasaris ant slenksčio

Paskutinis, tačiau ne ką mažiau svarbus punktas pavasariniame namų atnaujinimo plane – valymas bei skalbimas. Ir tai ne tik dulkės nuo akivaizdžiai matomų ir lengvai prieinamų paviršių. Tad metas nuo sienų atitraukti visas spinteles, komodas, lentynas ir pakišti dulkių siurblį po lova. Pats laikas ir išskalbti visus pagalvėlių užvalkalus, išplauti baldų apmušalus, įsigyti naujus. Pagaliau ir čiužiniai nusipelno būti išvalyti bent kartą per metus. Toks apsivalymas suteiks didelį, ilgalaikį džiaugsmą, kai saulei pašvietus pro langą savo kambariuose nepamatysite nei vieno nešvarumo.

Namų paruošimo pavasariui dalimi taip pat gali tapti naujas baldų komplektas. Išsirinktie modernesnį, ryškesnį ir patogesnį. Taip pat galite keisti ne visą komplektą, tačiau atskirus baldus. Pavyzdžiui, ryškų akcentą bet kokiame kambaryje sukursite geltonos ar mėlynos spalvos foteliu. Pavasaris – spalvų atbudimo metas, tad kodėl jų nepažadinti ir savo namų interjere?