3D SALONO TURAS

Kaip sukurti svajingą „boho“ stiliaus miegamąjį?

Ar gali būti kas nors nuostabesnio nei griūti į lovą po ilgos dienos? Mes manome, kad ne. Miegamasis – daugiau nei vieta, skirta miegui. Tai – tarsi asmeninė šventovė, kurioje galima atsitraukti nuo kasdienių problemų, pailsėti ir įgauti naujos energijos. Svajojate būtent apie tokią miegamojo erdvę? Tuomet svajingas ir pasakiškas „boho“ stiliaus interjeras – vertas jūsų dėmesio.

 

Stiliaus ištakos ir pagrindiniai principai

Šešiasdešimtieji ir septyniasdešimtieji – laikotarpis, siejamas su didžiuoju „boho“ stiliaus atgimimu. Vėliau pastarojo populiarumas šiek tiek išblėso, tačiau šiandien galime džiaugtis įspūdingu jo sugrįžimu. Nuo sentimentalių kelionėse aptiktų lobių iki modernių, rytietiškų detalių – tai, ką galime rasti „boho“ interjere. Jaukios dvigulės lovos su daugybe dekoratyvinių pagalvėlių ir prie jų kojūgalio stovintis ilgas pufas – tik viena idėja, kaip šio stiliaus principus panaudoti savo namuose.

 

Laisvės jausmo suteikiančios detalės

Atpalaiduojančią miegamojo aplinką padeda sukurti prislopinti tonai. Šia taisykle patariama naudotis tiek renkantis sienų spalvą, tiek pagrindinį kambario akcentą – lovą. Neutralus pagrindas leidžia eksperimentuoti su žaismingesnėmis detalėmis. Raštuotos dekoratyvinės pagalvėlės ar išskirtinės tekstūros pledas suteikia laisvės pojūtį ir suteikia patalpai gyvybingumo. Maksimaliam efektui rekomenduojama panaudoti ir daugiau aptakių formų baldų, pavyzdžiui, apvalų pufą.

 

Sluoksniavimas – vienas iš pagrindinių principų

„Boho“ stiliaus interjeras neatsiejamas nuo skirtingų audinių sluoksniavimo. Tai gali būti tiek ant dvigulės lovos išdėliotos pagalvėlės, tiek ant fotelio užtiestas kailis. Žemę siekianti patalynė – akcentas, padedantis sukurti svajingą, menišką ir standartų nesukaustytą miegamojo erdvę. Tam, kad šią idėją įgyvendinti būtų paprasčiau, patariama rinkis lovas be kojūgalio.

 

Tinkamas lovos kraštas

Svaiginančios laisvės pojūčio įneša ir prie lovos galo pastatytas elegantiškas suoliukas (pufas). Jis gali būti tiek vienspalvis, tiek raštuotas – pasirinkimą lemia interjere vyraujantys tonai ir detalės. Pavyzdžiui, jei miegamajame dominuoja natūralių medžiagų baldai ir žemės atspalviai, verta rinktis tokio paties stiliaus suoliuką. Aplinkoje, kurioje netrūksta ryškesnių spalvų (smaragdinė, geltona, auksinė ir pan.), puikiai tinka prabangesni pufai.

 

Žvilgsnį traukiantys akcentai

„Boho“ stiliaus miegamajame itin dera dvigulės lovos su dideliu galvūgaliu. Tai – ypatingas kambario akcentas, suteikiantis jam dar daugiau žavesio ir išskirtinumo. Mūsų asortimente galite rasti skirtingais audiniais dekoruotų modernaus dizaino galvūgalių. Jų spalvą paprasta derinti su anksčiau aptartais pufais, foteliais ar dekoratyvinėmis pagalvėlėmis.

Įgyvendinkite slapčiausius savo norus ir džiaukitės užburiančia „boho“ stiliaus miegamojo erdve. Tam, kad ją sukurti būtų paprasčiau, peržvelkite „Magrės baldų“ katalogus. Čia gausu įvairaus stiliaus priemonių – pasiūlą sudaro ne tik dvigulės lovos, naktiniai staliukai, pufai, foteliai, bet ir aksesuarai.