+370 634 85000
0

Staliukas VILNIUS MOON Ø900

Icon
Icon
-10% krepšeliui
Kaina su gobelenu Nuo 397€
MATMENYS (l x G x A): 910 x 910 x 405 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Staliukas MOON - Jūsų interjero akcentas Icon

Puošnus, šiuolaikiškas ir išskirtinės formos staliukas VILNIUS MOON suteiks Jums galimybę rinktis ne tik audinį, plokštę, kojeles, briaunos tipą, bet ir papildomai įsigyti VILNIUS Ø300 staliuką, kuris idealiai įsilies į bendrą kompoziciją.

VILNIUS kolekcijos pasirinkimų įvairovė Icon

Siekiame, kad mūsų klientai turėtų galimybę patys dalyvauti baldų dizaino kūrime. Pasirinkę VILNIAUS kolekciją Jūs ne tik turėsite laisvę rinktis iš kelių kampų bei staliukų variantų, bet ir kiekvieną modelį susikurti pagal Jūsų interjere vyraujančias spalvas ir stilių. Jūs galėsite išsirinkti baldo bei pagalvėlių gobeleno spalvas ir tekstūrą, kojelių spalvas ir medžiagiškumą (asortimente turime vienspalves medines, metalines ir medines metaliniais antgaliais kojeles), apkantavimo juostelės spalvą.

VILNIUS kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Užapvalinti kampai, grakščios, lenktos formos, minkšti teddy audiniai, subtiliai blizgančios metalinės detalės, elegantiški, dekoratyvūs įsiuvai - karališka prabanga ir komfortu dvelkiantis VILNIUS kolekcijos dizainas skirtas Jūsų poilsiui.

Galite pasirinkti plokštės atspalvį Icon

Iš siūlomų laminuotos medžio drožlių plokščių paletės galite pasirinkti plokštės atspalvį. Asortimente rasite ir klasikines, medžio raštų, ir prabangaus, marmuro rašto bei betono imitacijos plokštes.

Pasirenkama briaunos spalva Icon

Unikali VILNIAUS kolekcijos sąvybė - galimybė pasirinkti briaunos spalvą. Baldas su auksine briauna įgaus prašmatnumo ir prabangos, juoda spalva - pabrėš geometrines formas ir eleganciją, sidabrinė - puikiai tiks interjere, kuriame vyrauja stiklas, veidrodžiai.

Galite pasirinkti iš gausybės audinių Icon

Iš gausios mūsų siūlomų audinių paletės rinkitės Jums labiausiai patinkantį variantą: atsižvelkite į tai, kaip su Jūsų pasirinktas audinys derės prie kitų jau esančių baldų, atkreipkite dėmesį į tai, kaip audinys atrodo prie natūralaus ir dirbtinio apšvietimų, kaip kinta spalva ir raštas žiūrint į audinį iš skirtingų pusių. Visa tai Jums padės lengviau išsirinkti audinį, atitinkantį Jūsų lūkesčius.

Svetainėje pateikiame populiariausias audinių kolekcijas. Jei nerandate Jums tinkamo varianto arba negalite apsisręsti- kreipkitės į mūsų prekybos konsultantus.

Galite pasirinkti kojelių spalvą Icon

Iš siūlomų spalvų paletės galite pasirinkti kojelių spalvą. Tai leis susikomplektuoti tik Jūsų interjerui tinkantį unikalų baldą.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

Daiktadėžės vidinis audinys Icon

Paprastai daiktadėžės vidinis audinys parenkamas gamybos metu. Tačiau jei norite, kad daiktadėžės vidus būtų dekoruotas tuo pačiu audiniu, kaip ir išorė - pasirinkime „Kita“ rinkitės opciją „Daiktadėžės vidus iš Jūsų pasirinkto audinio“.

staliukai-staliukas-vilnius-moon-altara-M24-F206-3
Icon

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE BALDO APMUŠALĄ Icon
Sunku išsirinkti? Užsisakyk baldinių audinių pavyzdžius į namus nemokamai!
3. PASIRINKITE KOJELIŲ SPALVĄ Icon
4. KITA Icon
5. PASIRINKITE PLOKŠTĖS SPALVĄ Icon
397€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
397€
Pagaminimo terminas: priklauso nuo pasirinkimų
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę