Švelnios pastelinės spalvos, balta spalva, raižiniais dekoruotos rankenėlės, dekoratyviniai durų ir stalčiukų išfrezavimai, rankomis tapytų gėlyčių dekoras - išskirtiniai RUSTIC WHITE kolekcijos bruožai. Kolekcija puikiai tiks vaiko kambaryje bei provanso stiliaus mėgėjų interjere.
Prekės aprašymas
RUSTIK WHITE komoda 1012x480
| Plotis: | 1012 mm |
| Aukštis: | 866 mm |
| Gylis: | 480 mm |
| Svoris: | 59.4 kg |
| Prekės grupė: | Komodos |
| Kolekcija: | Kolekcija RUSTIC WHITE |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Balta |
| Atidarymo/ uždarymo būdas: | Švelnaus uždarymo funkcija |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 1012 mm |
| Aukštis: | 866 mm |
| Gylis: | 480 mm |
| Svoris: | 59.4 kg |
| Prekės grupė: | Komodos |
| Kolekcija: | Kolekcija RUSTIC WHITE |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Balta |
| Atidarymo/ uždarymo būdas: | Švelnaus uždarymo funkcija |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |









