GRAND REST kolekcija išsiskiria architektūrišku siluetu ir išgrynintomis proporcijomis, kurios kuria prabangiai ramią miegamojo atmosferą. Galvūgalio dizainas, sudarytas iš minkštų, tarsi „pagalvėlių“ modulių, suteikia erdvei vizualinio gylio ir neįprasto komforto jausmą. Kolekcijos audiniai pasižymi subtiliu šviesos žaismu ir švelnia, malonia liesti tekstūra, kuri sustiprina kokybės ir jaukumo įspūdį. GRAND REST liniją papildo prie lovos derantys pufai ir staliukai – jie išlaiko bendrą estetiką ir suteikia interjerui vientisumo. Tai kolekcija, kuri jungia dizaino discipliną, taktilinį malonumą ir kasdienės elegancijos pojūtį.
- Zbiga gaminys (individuali)
- Lietuviška prekė
Lietuviška prekė
Prekės aprašymas
GRAND staliukas su daiktadėže D440
| Plotis: | 440 mm |
| Aukštis: | 600 mm |
| Gylis: | 440 mm |
| Svoris: | 8.5 kg |
| Prekės grupė: | Šoniniai staliukai |
| Kolekcija: | Kolekcija GRAND REST |
| Kilmės šalis: | Lietuva |
| Spalva: | Tamsiai pilka, Rožinė, Violetinė, Žalia, Balta, Smėlinė, Šviesiai ruda, Šviesiai pilka, Tamsiai ruda, Raudona, Oranžinė, Geltona, Mėlyna, Juoda, Įvairiaspalvis |
| Brošiūros ir brėžiniai: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 440 mm |
| Aukštis: | 600 mm |
| Gylis: | 440 mm |
| Svoris: | 8.5 kg |
| Prekės grupė: | Šoniniai staliukai |
| Kolekcija: | Kolekcija GRAND REST |
| Kilmės šalis: | Lietuva |
| Spalva: | Tamsiai pilka, Rožinė, Violetinė, Žalia, Balta, Smėlinė, Šviesiai ruda, Šviesiai pilka, Tamsiai ruda, Raudona, Oranžinė, Geltona, Mėlyna, Juoda, Įvairiaspalvis |
| Brošiūros ir brėžiniai: | Atsisiųsti |
TIERRA | 01 | Balta
Audinio kolekcija:
TIERRA (POP)
TIERRA kolekcija - tai megzto aksomo audiniai. Platus spalvų diapazonas nuo smėlio iki atogrąžų žalios leis įgyvendinti bet kokią Jūsų svajonę. Dėl savo elastingų megztų savybių jis lengvai prisitaiko prie sudėtingų baldų formų. Tai universalus audinys, puikiai tinkantis ne tik baldams, bet ir pagalvėlėms, užuolaidoms ar lovatiesėms.
OEKO-TEX® sertifikatas užtikrina, kad audinys yra be alergenų ir visiškai saugus žmogaus gyvybei ir sveikatai.
- Pliušinis audinys
- Sudėtyje yra perdirbto pluošto
- VIRUS PROTECT technologija
- Atsparesnis ugniai
- Atsparesnis vandens įsigėrimui
- Vienspalvis audinys
| Plotis (cm) | 140 |
| Svoris (g/m²) | 581 |
| Sudėtis | 59 % perdirbtas poliesteris, 41 % poliesteris |
| Martindeilo ciklai | 100 000 |
| Atsparumas šviesai | 4/5 |
| Pilingas | 5 |
| Plovimas | 30 °C |





















