Vaikų ir jaunimo kolekcija TRIO pasižymi neįmantriu dizainu, švelniomis spalvomis, originaliomis detalėmis, iki smulkmenų apgalvotu funkcionalumu. Jums nereikės rūpintis vientisos aplinkos kūrimu, nes kolekcijos dizaineriai pasiūlys visus to paties stiliaus baldus ir aksesuarus.
Prekės aprašymas
TRIO spinta 1350x610
| Plotis: | 1350 mm |
| Aukštis: | 2035 mm |
| Gylis: | 610 mm |
| Svoris: | 131.3 kg |
| Prekės grupė: | Spintos |
| Kolekcija: | Kolekcija TRIO |
| Medžiagiškumas: | Stiklas, Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Medžio, Tamsiai mėlyna |
| Atidarymo/ uždarymo būdas: | Švelnaus uždarymo funkcija |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 1350 mm |
| Aukštis: | 2035 mm |
| Gylis: | 610 mm |
| Svoris: | 131.3 kg |
| Prekės grupė: | Spintos |
| Kolekcija: | Kolekcija TRIO |
| Medžiagiškumas: | Stiklas, Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Medžio, Tamsiai mėlyna |
| Atidarymo/ uždarymo būdas: | Švelnaus uždarymo funkcija |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |







