Vaikų ir jaunimo kolekcija TRIO pasižymi neįmantriu dizainu, švelniomis spalvomis, originaliomis detalėmis, iki smulkmenų apgalvotu funkcionalumu. Jums nereikės rūpintis vientisos aplinkos kūrimu, nes kolekcijos dizaineriai pasiūlys visus to paties stiliaus baldus ir aksesuarus.
Prekės aprašymas
TRIO lubinis šviestuvas
| Plotis: | 350 mm |
| Aukštis: | 870 mm |
| Gylis: | 350 mm |
| Svoris: | 1.4 kg |
| Prekės grupė: | Šviestuvai |
| Kolekcija: | Kolekcija TRIO |
| Medžiagiškumas: | Plastikas, Mediena |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Pilka, Medžio |
| Maitinimo šaltinis: | Elektros laidas |
| Plotis: | 350 mm |
| Aukštis: | 870 mm |
| Gylis: | 350 mm |
| Svoris: | 1.4 kg |
| Prekės grupė: | Šviestuvai |
| Kolekcija: | Kolekcija TRIO |
| Medžiagiškumas: | Plastikas, Mediena |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Pilka, Medžio |
| Maitinimo šaltinis: | Elektros laidas |




