Vaikų ir jaunimo kolekcija TRIO pasižymi neįmantriu dizainu, švelniomis spalvomis, originaliomis detalėmis, iki smulkmenų apgalvotu funkcionalumu. Jums nereikės rūpintis vientisos aplinkos kūrimu, nes kolekcijos dizaineriai pasiūlys visus to paties stiliaus baldus ir aksesuarus.
Prekės aprašymas
TRIO lentyna 690x320
| Plotis: | 690 mm |
| Aukštis: | 1920 mm |
| Gylis: | 320 mm |
| Svoris: | 35.5 kg |
| Prekės grupė: | Knygų lentynos |
| Kolekcija: | Kolekcija TRIO |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Medžio, Šviesiai mėlyna, Tamsiai mėlyna |
| Atidarymo/ uždarymo būdas: | Švelnaus uždarymo funkcija |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 690 mm |
| Aukštis: | 1920 mm |
| Gylis: | 320 mm |
| Svoris: | 35.5 kg |
| Prekės grupė: | Knygų lentynos |
| Kolekcija: | Kolekcija TRIO |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Medžio, Šviesiai mėlyna, Tamsiai mėlyna |
| Atidarymo/ uždarymo būdas: | Švelnaus uždarymo funkcija |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |







