Švelnios pastelinės spalvos, balta spalva, raižiniais dekoruotos rankenėlės, dekoratyviniai durų ir stalčiukų išfrezavimai, rankomis tapytų gėlyčių dekoras - išskirtiniai RUSTIC WHITE kolekcijos bruožai. Kolekcija puikiai tiks vaiko kambaryje bei provanso stiliaus mėgėjų interjere.
Prekės aprašymas
RUSTIK WHITE lentyna komodai 982x196
| Plotis: | 982 mm |
| Aukštis: | 840 mm |
| Gylis: | 196 mm |
| Svoris: | 13.7 kg |
| Prekės grupė: | Rašomųjų stalų priedai, Korpusinių baldų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija RUSTIC WHITE |
| Medžiagiškumas: | Stiklas, Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Balta |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 982 mm |
| Aukštis: | 840 mm |
| Gylis: | 196 mm |
| Svoris: | 13.7 kg |
| Prekės grupė: | Rašomųjų stalų priedai, Korpusinių baldų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija RUSTIC WHITE |
| Medžiagiškumas: | Stiklas, Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Spalva: | Balta |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |








