Švelnios pastelinės spalvos, balta spalva, raižiniais dekoruotos rankenėlės, dekoratyviniai durų ir stalčiukų išfrezavimai, rankomis tapytų gėlyčių dekoras - išskirtiniai RUSTIC WHITE kolekcijos bruožai. Kolekcija puikiai tiks vaiko kambaryje bei provanso stiliaus mėgėjų interjere.
Prekės aprašymas
RUSTIK WHITE daiktadėžė 2000x1030
| Plotis: | 2000 mm |
| Aukštis: | 260 mm |
| Gylis: | 1030 mm |
| Svoris: | 36.5 kg |
| Kojelės: | Ratukai |
| Prekės grupė: | Vaikiškų lovų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija RUSTIC WHITE |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Čiužinys: | Pasirenkamas atskirai |
| Tinka čiužiniui: | 900 x 1900 mm |
| Spalva: | Balta |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 2000 mm |
| Aukštis: | 260 mm |
| Gylis: | 1030 mm |
| Svoris: | 36.5 kg |
| Kojelės: | Ratukai |
| Prekės grupė: | Vaikiškų lovų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija RUSTIC WHITE |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Čiužinys: | Pasirenkamas atskirai |
| Tinka čiužiniui: | 900 x 1900 mm |
| Spalva: | Balta |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |








