Vaikų ir jaunimo kambario baldų kolekcija DARK METAL patenkins net ir išrankiausio jaunuolio poreikius. Tamsios spalvos, modernios dirbtinės odos detalės, metalo ir betono imitacijos deriniai, technologijos supintos su komfortu - visa tai sukurs svajonių ir kūrybos pasaulį jaunuolio kambaryje.
Prekės aprašymas
DARK METAL daiktadėžė 1942x1030
| Plotis: | 1942 mm |
| Aukštis: | 245 mm |
| Gylis: | 1030 mm |
| Svoris: | 34.9 kg |
| Kojelės: | Ratukai |
| Prekės grupė: | Vaikiškų lovų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija DARK METAL |
| Medžiagiškumas: | Metalas, Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Čiužinys: | Pasirenkamas atskirai |
| Tinka čiužiniui: | 900 x 2000 mm |
| Spalva: | Pilka, Juoda |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 1942 mm |
| Aukštis: | 245 mm |
| Gylis: | 1030 mm |
| Svoris: | 34.9 kg |
| Kojelės: | Ratukai |
| Prekės grupė: | Vaikiškų lovų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija DARK METAL |
| Medžiagiškumas: | Metalas, Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Čiužinys: | Pasirenkamas atskirai |
| Tinka čiužiniui: | 900 x 2000 mm |
| Spalva: | Pilka, Juoda |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |







