BLACK kolekcija - viena populiariausių tarp jaunimo baldų pirkėjų. Modernios dizaino linijos, juodos ir medžio spalvos plokščių derinys, išskirtinės, subtilios detalės, sukurs ramų, bet nenuobodų interjerą. Šios kolekcijos kambario baldai puikiai įsilies tiek į klasikinį, tiek į modernų ar lofto stiliaus interjerą.
Prekės aprašymas
BLACK daiktadėžė 1940x930
| Plotis: | 1940 mm |
| Aukštis: | 240 mm |
| Gylis: | 930 mm |
| Svoris: | 35.2 kg |
| Kojelės: | Ratukai |
| Prekės grupė: | Vaikiškų lovų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija BLACK |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Čiužinys: | Pasirenkamas atskirai |
| Tinka čiužiniui: | 900 x 1900 mm |
| Spalva: | Juoda, Ąžuolo |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 1940 mm |
| Aukštis: | 240 mm |
| Gylis: | 930 mm |
| Svoris: | 35.2 kg |
| Kojelės: | Ratukai |
| Prekės grupė: | Vaikiškų lovų priedai |
| Kolekcija: | Kolekcija BLACK |
| Medžiagiškumas: | Laminuota medžio drožlių plokštė |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Kilmės šalis: | Turkija |
| Čiužinys: | Pasirenkamas atskirai |
| Tinka čiužiniui: | 900 x 1900 mm |
| Spalva: | Juoda, Ąžuolo |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |







