- Zbiga gaminys (individuali)
- Lietuviška prekė
Lietuviška prekė
Prekės aprašymas
AMIGO sofa miegama 2-ų vietų
| Plotis: | 1890 mm |
| Aukštis: | 800 mm |
| Gylis: | 1050 mm |
| Svoris: | 101.8 kg |
| Prekės grupė: | Dvivietės sofos - lovos |
| Medžiagiškumas: | Poliuretanas, Audinys, Pocket spyruoklės, Buko mediena |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Miegama funkcija: | Yra |
| Kilmės šalis: | Lietuva |
| Patalynės dėžė: | Nėra |
| Miegamosios dalies dydis: | 2100 x 1550 mm |
| Spalva: | Tamsiai pilka, Rožinė, Violetinė, Žalia, Balta, Smėlinė, Šviesiai ruda, Šviesiai pilka, Tamsiai ruda, Raudona, Oranžinė, Geltona, Mėlyna, Juoda, Įvairiaspalvis |
| Brošiūros ir brėžiniai: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 1890 mm |
| Aukštis: | 800 mm |
| Gylis: | 1050 mm |
| Svoris: | 101.8 kg |
| Prekės grupė: | Dvivietės sofos - lovos |
| Medžiagiškumas: | Poliuretanas, Audinys, Pocket spyruoklės, Buko mediena |
| Garantija: | 24 mėnesiai |
| Miegama funkcija: | Yra |
| Kilmės šalis: | Lietuva |
| Patalynės dėžė: | Nėra |
| Miegamosios dalies dydis: | 2100 x 1550 mm |
| Spalva: | Tamsiai pilka, Rožinė, Violetinė, Žalia, Balta, Smėlinė, Šviesiai ruda, Šviesiai pilka, Tamsiai ruda, Raudona, Oranžinė, Geltona, Mėlyna, Juoda, Įvairiaspalvis |
| Brošiūros ir brėžiniai: | Atsisiųsti |
VELVET | 04 | Smėlinė
Audinio kolekcija:
VELVET (POP)
Tai yra veliūro tipo audinys, kuris šiuo metu itin populiarus ir dažnai naudojamas interjere gaminti baldams ir kitoms interjero detalėms, pavyzdžiui, pagalvėlėms.
- Pliušinis audinys
- Vienspalvis audinys
| Plotis (cm) | 140 |
| Svoris (g/m²) | 420 |
| Sudėtis | 100% PES (poliesteris) |
| Martindeilo ciklai | 100000 |
| Atsparumas šviesai | 4/5 |
| Pilingas | 5 |
| Plovimas | 30 °C |









