Magrės baldai
PradžiaNaujienosApie musKokybėKontaktaiParduotuvėsVIDEO
AKCIJOS %BALDAI GREITAISVETAINĖS BALDAIMIEGAMOJO BALDAISMART BALDAIINTERJERO DETALĖSBALDINIAI AUDINIAI

BALDŲ KOKYBĖ

Dėl kokybės kreipkitės el. paštu: kokybe@magre.lt

Mob. tel.: 8 655 34 805

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., Vilniaus r.

 

Renkantis minkštą baldą svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Žemiau išvardinti punktai Jums padės sužinoti, į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis minkštuosius baldus.


Kompiuterinė audinių klojimo ir kirpimo mašina
Audiniams kirpti ir kloti įmonėje naudojama specializuota įranga LEKTRA, šiuo būdu yra pasiekiamas aukšto lygio taisyklingas detalių išpjaustymas, balduose naudojamų kirpinių konstrukcijos yra vienodai taisyklingos ir preciziškai tikslios, tuo gali pasigirti  tik nedidelė dalis gamintojų. Audinių kirpimo ir klojimo įranga yra viena didžiausių mūsų įmonės investicijų į produkcijos ir darbo kokybę.

 


Buko mediena

Mūsų baldų gamyboje naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą beveik prilygsta ąžuolui. Tai padaro baldą šiek tiek sunkesnį, tačiau gerokai tvirtesnį ir stabilesnį, nei plačiai gamintojų naudojama eglės ar beržo mediena, kuri yra ne tokia atspari didesniam svorio ar jėgos poveikiui.

 

 

 

 

 

 

 


Vidinė baldo konstrukcija

Taupant gamybos kaštus ir mažinant baldo kainą, daugelis gamintojų vidinei konstrukcijai naudoja plonas drožlių plokštes  sujungtas varžtais. Tačiau mes tikime, kad tik kokybiškas produktas turi ateitį. Būtent dėl to savo produktų gamyboje naudojame buko medienos karkaso dalis, tvirtai sujungtas metalinėmis sąsagomis ir klijais, taip suteikiant baldams tvirtumo ir stabilumo.

 

Mūsų sprendimas                                                                                                                                                Kitų gamintojų sprendimas

 

  • Patvari ir ilgaamžė konstrukcija
  • Atlaiko dvigubai didesnį svorį
  • Nesukelia girgždesio
  • Net ir po pirmo stipresnio smūgio gali sulūžti
  • Nepatvari konstrukcija
  • Pradeda greitai girgždėti

ZIG ZAG spyruoklės 

Mūsų baldams gaminti naudojamos tvirtos, 4 mm storio plieninės spyruoklės, kurios įtvirtinamos į tvirtą vientisą juostą vienodais atstumais viena nuo kitos. Toks tvirtinimo būdas garantuoja, kad ZIG ZAG spyruoklės nenutrūks, o sėdėjimo komfortas bus vienodai geras baldo eksploatavimo metu.

 

Mūsų sprendimas                                                                                                                                                Kitų gamintojų sprendimas

 


Čiužinio sandara

Sėdimųjų dalių čiužiniams gaminti naudojame poroloną (elastinis putų poliuretanas), didelio elastingumo poroloną (HR), kūgines spyruokles BONELL ir POCKET. Sėdimose dalyse naudojamas porolonas, kurio tankis yra ne mažesnis kaip 35 kg/m3. Gamyboje naudojami užpildai gali būti įvairūs, priklausomai nuo modelio eksploatacinių savybių.


Pagalvių užpildai

Daugelis kitų baldų gamintojų neskiria pagalvių į kelias zonas, o užpildo vientisai visą pagalvę. Dėl šios priežasties pagalvės gali subliūkšti, tapti nepatogios.
Mūsų gaminamų baldų užpildas nesubliūkšta ir išlaiko pagalvės tinkamą formą ilgiau ir svarbiausia - savo vietoje.

 

Mūsų sprendimas                                                                                                                                            Kitų gamintojų sprendimas
 


Apmušalai

Paskutinė ir viena svarbiausių baldo išvaizdos dalių - tai apmušalas. Siūlome išsirinkti daugiau kaip iš 200 skirtingų baldinių audinių bei natūralios odos rūšių. Kiekvieną audinį prieš gamybą mes kruopščiai atrenkame, įvertiname ir atliekame bandymus, taip užtikrindami savo produkcijos ilgaamžiškumą ir kokybę.

Užsisakykite naujienlaiškį
Gaukite ypatingus pasiūlymus ir pranešimus apie naujas kolekcijas pirmieji!
 
APIE MUS
KLIENTŲ APTARNAVIMAS
Tel.: (8-5) 2_469138