Pufai iš Magrės baldų – tai subtilus, tačiau itin veiksmingas interjero užbaigimo elementas, kuris sukuria tiek vizualinę pusiausvyrą, tiek funkcionalią vertę. Šie baldai puikiai tinka įvairioms erdvėms: galite rinktis kompaktišką apvalų pufą prie fotelio, ilgesnį pufą prie lovos, ar net modelį su daiktadėže – taip pat pritaikomą prie šeimos namų poreikių.
Platus „Magrė“ pufų asortimentas leidžia rinktis iš skirtingų formų, aukščių, audinių ir apdailos variantų – nuo minkštų ir „debesis“ primenančių tekstūrų iki tvirtesnių konstrukcijų su praktiška funkcija. Šie pufai padeda užbaigti baldų komplektą, suteikia erdvei kartu jaukumo, dėmesio detalei ir vizualinės harmonijos. Rinkdamiesi pufą iš Magrės baldų asortimento, investuojate ne tik į baldo funkciją, bet ir į namų atmosferos vientisumą.
- Zbiga gaminys (individuali)
Prekės aprašymas
KAPRI pufas su dėže 1100
| Plotis: | 1100 mm |
| Aukštis: | 420 mm |
| Gylis: | 350 mm |
| Svoris: | 15.8 kg |
| Prekės grupė: | Pufai |
| Kolekcija: | Pufų kolekcija |
| Kilmės šalis: | Lietuva |
| Spalva: | Tamsiai pilka, Rožinė, Violetinė, Žalia, Balta, Smėlinė, Šviesiai ruda, Šviesiai pilka, Tamsiai ruda, Raudona, Oranžinė, Geltona, Mėlyna, Juoda, Įvairiaspalvis |
| Brošiūros ir brėžiniai: | Atsisiųsti |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
| Plotis: | 1100 mm |
| Aukštis: | 420 mm |
| Gylis: | 350 mm |
| Svoris: | 15.8 kg |
| Prekės grupė: | Pufai |
| Kolekcija: | Pufų kolekcija |
| Kilmės šalis: | Lietuva |
| Spalva: | Tamsiai pilka, Rožinė, Violetinė, Žalia, Balta, Smėlinė, Šviesiai ruda, Šviesiai pilka, Tamsiai ruda, Raudona, Oranžinė, Geltona, Mėlyna, Juoda, Įvairiaspalvis |
| Brošiūros ir brėžiniai: | Atsisiųsti |
| Surinkimo instrukcijos: | Atsisiųsti |
TIERRA | 01 | Balta
Audinio kolekcija:
TIERRA (POP)
TIERRA kolekcija - tai megzto aksomo audiniai. Platus spalvų diapazonas nuo smėlio iki atogrąžų žalios leis įgyvendinti bet kokią Jūsų svajonę. Dėl savo elastingų megztų savybių jis lengvai prisitaiko prie sudėtingų baldų formų. Tai universalus audinys, puikiai tinkantis ne tik baldams, bet ir pagalvėlėms, užuolaidoms ar lovatiesėms.
OEKO-TEX® sertifikatas užtikrina, kad audinys yra be alergenų ir visiškai saugus žmogaus gyvybei ir sveikatai.
- Pliušinis audinys
- Sudėtyje yra perdirbto pluošto
- VIRUS PROTECT technologija
- Atsparesnis ugniai
- Atsparesnis vandens įsigėrimui
- Vienspalvis audinys
| Plotis (cm) | 140 |
| Svoris (g/m²) | 581 |
| Sudėtis | 59 % perdirbtas poliesteris, 41 % poliesteris |
| Martindeilo ciklai | 100 000 |
| Atsparumas šviesai | 4/5 |
| Pilingas | 5 |
| Plovimas | 30 °C |
















