+370 634 85000
0
Firminiai salonai Kaune

Firminiai salonai Kaune

FIRMINIUOSE BALDŲ SALONUOSE RASITE PLATŲ MINKŠTŲ IR KORPUSINIŲ BALDŲ ASORTIMENTĄ. MŪSŲ KONSULTANTĖS SUTEIKS PROFESIONALIĄ PAGALBĄ RENKANTIS INDIVIDUALIAI JUMS GAMINAMUS BALDUS IR ČIUŽINIUS. APSILANKYKITE MŪSŲ FIRMINIUOSE INTERJERO SALONUOSE AR PARTNERIŲ SALONUOSE LIETUVOJE IR UŽSIENIO ŠALYSE.

Vaikų ir jaunuolio kambario baldų salonas CILEK Kaune

Savanorių pr. 290 (II aukšte), Kaune įsikūrusiame baldų salone rasite populiariausių vaikų baldų gamintojo CILEK kolekcijų baldus. Apsilankę parduotuvėje kartu su savo vaikais galėsite patys išmėginti baldus, įsitikinti jų komfortiškumu, ergonomiškumu, susikurti savo būsimo vaikų kambario įvaizdį. Kvalifikuoti parduotuvės konsultantai padės Jums pasirinkti tinkamiausio modelio ir dydžio baldus, sukurti patraukliai atrodančią spalvinę ir erdvinę kompoziciją. 


O jei į baldų pirkimą įtrauksite ir vaikus, jie patys galės išmėginti ir įsitikinti baldų patogumu, patrauklumu bei funkcionalumu bei nuspręsti, kokio kambario šeimininkais jie nori būti - ar tai piratų laivo, princesės karalystės, lenktynių čempiono ir pan.

 

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I – V 10:00 – 19:00

VI 10:00 – 15:00

Cilek-salonas-1
Cilek-salonas-7
Cilek-salonas-9
Cilek-salonas-4
Cilek-salonas-3
Cilek-salonas-2
Icon
Icon

TURITE KLAUSIMŲ?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS