Magrės baldai
PradžiaNaujienosApie musKokybėKontaktaiParduotuvėsVIDEO
AKCIJOS %BALDAI GREITAISVETAINĖS BALDAIMIEGAMOJO BALDAISMART BALDAIINTERJERO DETALĖSBALDINIAI AUDINIAI

Projektai

 

UAB „Zbiga“ užbaigė projekto „UAB “Zbiga” konkurencingumo ir eksporto didinimas diegiant pažangias informacines technologijas“ įgyvendinimą.

UAB „Zbiga“ sėkmingai užbaigė projekto „UAB “Zbiga” konkurencingumo ir eksporto didinimas diegiant pažangias informacines technologijas“ (projekto Nr. VP2-2.1-ŪM-02-K-02-194) įgyvendinimą.

Šiam projektui įgyvendinti iš Europos Sąjungos Europos regioninės plėtros fondo pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ VP2-2.1-ŪM-02-K priemonę „E-verslas LT“ bendrovei suteikta iki 100 307,00 Lt (iki 50,00 proc.) ES parama.

UAB „Zbiga“ – jau daugiau kaip 15 metų rinkoje veikianti minkštų baldų gamintoja, savo produkciją rinkai pristatanti su prekiniu ženklu „Magrės baldai“. Lietuvoje bendrovė produkciją parduoda Lietuvoje, eksportuoja į Latviją, Estiją, Rusiją, Suomiją.

Sparčiai besiplečiantis produkcijos asortimentas, sudėtingos gamybos technologijos, augančios eksporto apimtys reikalauja didelio įmonės resursų valdymo, gamybos ir tiekimo procesų tikslumo. Įtemptos konkurencijos sąlygomis siekiant išlaikyti konkurencingumą rinkoje yra ypač aktualus tikslus gamybos planavimas, efektyvus įrengimų apkrovimas bei žmogiškųjų resursų panaudojimas. Tam būtinas specializuotas įrankis, kuris automatizuotų bei į integruotą visumą susietų vidinius ir išorinius įmonės veiklos procesus, įgalintų didinti gamybos našumą bei mažinti veiklos sąnaudas įmonėje.

Atsižvelgiant į tai, buvo inicijuotas investicinis projektas, kurio pagrindinis tikslas – didinti įmonės darbo našumą, pardavimus ir eksporto apimtis, diegiant pažangius e-verslo sprendimus. Projekto metu buvo įdiegta specializuota gamybos ir verslo valdymo programa, kuri automatizavo ir susiejo vidinius ir išorinius veiklos procesus.

Daugiau informacijos: www.esparama.lt

Užsisakykite naujienlaiškį
Gaukite ypatingus pasiūlymus ir pranešimus apie naujas kolekcijas pirmieji!
 
APIE MUS
KLIENTŲ APTARNAVIMAS
Tel.: (8-5) 2_469138