Baldai Šiauliuose | MAGRĖS BALDAI

SALONAI

Mūsų salonuose rasite populiariausių minkštų baldų, kampų, sofų, lovų ir kitų baldų priedų pasirinkimą. Atvykę, galėsite išbandyti baldų patogumą ir išsirinkti labiausiai patikusį baldų apmušalą.

Firminė baldų parduotuvė „Tilžės“ prekybos centre

Stilingu ir jaukiu interjeru išsiskiriantis baldų salonas Šiauliuose, Tilžės g. 225, prekybos centre „Tilžė“ laukia visų, ieškančių kokybiškų, stilingų baldų ir interjero detalių.

Šioje „Magrės baldų“ parduotuvėje galėsite ne tik apžiūrėti, bet ir patys išbandyti populiariausius mūsų baldus, skirtus esminėms namų erdvėms – nuo funkcionalios svetainės iki jaukaus, žaismingo vaikų miegamojo. Užsakyti galite tiek salono ekspozicijoje ar sandėlyje esančius, tiek pagal individualius poreikius modifikuotus baldus. Jei išsirinkti keblu, priimti patikimą sprendimą visuomet padės patyrę, interjero tendencijas puikiai išmanantys konsultantai.

ŽIŪRĖTI ŽEMĖLAPYJE

Kontaktai:
Darbo laikas:

I-VI 10:00-20:00
VII 10:00-19:00

  • baldu-parduotuves-sablonine-foto

Prieš užsakymą svarbu žinoti

Šis mūsų baldų salonas Šiauliuose, kaip ir kituose miestuose, taip pat pritaikytas užsakymui iš čia esančių baldų asortimento. Jei nesate tikri, kad ekspozicijoje pristatomi baldai derės Jūsų namuose, galite juos modifikuoti – pakeisti tam tikrų baldų detales, apmušalą. Kviečiame apsižvalgyti salone, apžvelgti audinius ir įvertinti tekstūras. Atrasti tinkamiausią variantą galite ir pasitarę su kvalifikuotu konsultantu, pateikdami klausimus bendruoju el. paštu: info@magre.lt.

Gamybos terminai gali skirtis priklausomai nuo pasirinkto audinio. Baldai, dengti tekstiliniais apmušalais paprastai pagaminami per 30–35 kalendorines dienas, apmušalais – per maždaug 40 kalendorinių dienų. Tokios sąlygos taikomos nepriklausomai nuo to, ar užsakymui pasirenkamas baldų salonas Šiauliuose, ar kuri kita „Magrės baldų“ parduotuvė.

 

„Magrės baldai“: patogu ir patikima

Įsigyti baldus iš mūsų salonų galite ir išsimokėtinai, naudodamiesi lizingo paslauga. Bendradarbiaujame su dviem šį privalumą suteikiančiomis įmonėmis, tad galite pasirinkti patogesnę Jums. Išsamiau pateiktas pirkimo išsimokėtinai sąlygas ir taisykles rasite svetainės klientų aptarnavimo skiltyje.

Dedame maksimalias pastangas tam, kad baldai pateisintų visus Jūsų ir šeimos narių lūkesčius. Visai „Magrės baldų“ produkcijai taikoma 24 mėnesių trukmės garantija. Be to, kiekvieno gaminio komplektacija papildoma ir išsamiu priežiūros vadovu. Nuosekli, laikantis rekomendacijų atliekama priežiūra – tai, kas ir palengvina naudojimąsi baldu ar kitu gaminiu, ir užtikrina jo ilgaamžiškumą.

Kilo su produkcijos pasirinkimu, užsakymu ar gamyba susijusių klausimų, tačiau baldų salonas Šiauliuose Jums reikiamu metu nedirba? Susisiekite su parduotuvės konsultantais aukščiau nurodytu el. pašto adresu: komanda mielai atsakys į klausimus artimiausiu darbo metu. Jei negalite atvykti, patarimų klauskite ir telefonu.

Pasirūpinkite šeimos narių poreikiais patogiai ir greitai – išsirinkite iš plataus „Magrės baldų“ asortimento. Išskirtinis namų jaukumas, patrauklumas ir komfortas – tai, ką su mūsų baldais visuomet suderinsite lengvai.