• .
 • . . . .
 • UŽSISAKYKITE APMUŠALŲ PAVYZDŽIUS TIESIAI Į NAMUS NEMOKAMAI
  Nekelkite kojos iš namų! Baldinių apmušalų pavyzdžius atsiųsime į namus nemokamai iki (5 vnt.).
 • IŠSKIRTINIO ŽAVESIO NAUJOJI SOFA „RETRO“
  Naujausias mūsų kūrinys su išskirtiniais dizaino elementais
 • BŪKITE RAMŪS IR SAUGŪS!
  VISI BALDAI YRA GAMINAMI LIETUVOJE, SAUGIAI IR LAIKANTIS VISŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NUSTATYTŲ REIKALAVIMŲ.

ATRASKITE NAUJĄ MAGRĖS MIEGO LINIJĄ

Atraskite platų miegamojo kambario produktų asortimentą, kuris užtikrins Jūsų šeimos sveiką poilsį kasdien. Miego linijos kolekcija buvo sukurta kruopščiai atrinkus kokybiškas medžiagas ir produktus. Patogiai vienoje vietoje išsirinksite viską, ko gali prireikti kuriant miegamojo komfortišką erdvę: nuo miegamojo lovų iki patalynės ir namų kvapų.

tavo ramybės sala

Garantuojame sveiką ir kokybišką miegą visai šeimai

Naujos kartos poliuretanas su ekologišku sojų aliejumi užtikrina sveiką miegą visai šeimai. Garantuojame, kad mūsų čiužiniai, pagalvės bei antčiužiniai yra saugūs, patikrinti dermatologų, sertifikuoti bei tinkantys miegoti kartu su kūdikiais bei alergiškiems žmonėms. Dėka sojų aliejaus, nesiveisia dulkių erkutės bei užtikrinamas ilgaamžiškumas. Išsirinkite būtent jums tinkamą čiužinį, pagalvę ar antčiužinį.

 • miego-linija-2

LIETUVIŠKI BALDAI,

KURIANTYS ŠEIMĄ

Stabdyti Video

LIETUVIŠKI BALDAI,

KURIANTYS ŠEIMĄ

ŽIŪRĖTI VIDEO

Baldų kokybė

KOKYBĖ – PAGRINDINIS MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Mūsų komanda, nuo pat pirmųjų baldo kūrimo etapų siekia sukonstruoti tokį baldą, kuris būtų funkcionalus, patogus, kokybiškas bei patvarus ir džiugintų mūsų klientus daugelį metų. Kiekvieną baldą gaminame taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė.

 • magres-baldai-kokybiski-baldai-lietuvoje
kokybiski-baldiniai-apmusalai-magres-baldai

Savitumas

Unikalūs ir kokybiški audiniai

Viena svarbiausių baldo išvaizdos dalių – apmušalas. Siūlome aukštos kokybės audinius, atitinkančius svarbiausius kasdienio gyvenimo poreikius ir šių dienų populiarias namų dizaino tendencijas. Kiekvienas audinys, kurį Jum siūlome, yra kruopščiai atrinktas, įvertintas ir išbandytas. Taip užtikriname mūsų produkcijos patvarumą bei kokybę.

Geriausios mūsų savybės

mes šalia

Jau daugiau nei 23 metus Lietuvoje gaminame ir parduodame minkštuosius svetainės ir miegamojo baldus, siūlome prie jų derančius interjero aksesuarus.

Užtikrinta kokybė

Įsigijus baldus, būkite ramūs – juos gaminame iš itin kokybiškų medžiagų ir suteikiame 2 metų garantiją bei pogarantinę priežiūrą.

Savitumas

Susikurkite savo svajonių baldą iš kokybiškų audinių ir daugybės spalvų variantų. Taip pat siūlome įvairius baldų dydžių pasirinkimus.

Aukščiausia kvalifikacija

Mūsų profesionali pagalba jums
SUSISIEKITE
+37063485000

Mūsų salonuose rasite populiariausių minkštų baldų, kampų, sofų, lovų ir kitų baldų priedų pasirinkimą. Atvykę, galėsite išbandyti baldų patogumą ir išsirinkti labiausiai patikusį baldų apmušalą.