+370 634 85000
0

Minkštas kampas OLYMPIC MAX COCO SHELL 196 DEŠININIS

2006€ 1404.20€
MATMENYS (l x G x A): 2400 x 1800 x 940 mm Miegamosios dalies dydis: 2000 x 1500 mm
Baldas pagamintas iš COCO 196 audinio Icon

Baldas pagamintas iš prabangaus ir stilingo COCO 196 audinio su juoda, natūralaus beržo kojele apkaustyta sidabro spalvos antgaliuku.

Komfortiškas OLYMPIC MAX kampas su keturiomis atraminėmis pagalvėmis Icon

Ant didesnių matmenų ir keturių atraminių pagalvių modelio komfortiškai gali ilsėtis ne mažiau trijų asmenų. Jaukios dekoratyvinės pagalvėlės (į bazinę komplektaciją įeina dvi), minkštos atraminės pagalvės, užapvalinti porankiai - viskas tam, kad Jūsų poilsis būtų maksimaliai komfortiškas.

OLYMPIC kolekcijos dizaino ypatumai Icon

Jaukus ir estetiškas - turbūt svarbiausi žodžiai apibūdinantys naująją OLYMPIC kolekciją. Kurdami šiuos baldus siekėme atliepti šiuolaikinio žmogaus stilių bei interesus, todėl baldas yra minimalistinis, patogus, nedidelių matmenų, tačiau estetiškai jaukus ir šiltas. Kolekcijos baldams išskirtinumo suteikia užapvalintos formos, minkštos, puoštos dekoratyviais įsiuvais atlošo pagalvėlės, užapvalinti porankiai bei elegantiškos 150 mm aukščio kojelės.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis POCKET spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

Jaukus ir elegantiškas minkštas kampas OLYMPIC Icon

Optimalių matmenų minkštas kampas OLYMPIC sukurtas šiuolaikiniam, stilingam, nedidelės kvadratūros butui, namui ar studijai. Talpinantis savyje tiek modernias linijas, dekoro elementus bei klasikines formas - kampas tiks ir patiks tiek jaunesnio, tiek ir vyresnio amžiaus klientams.

00002OLYMPICMAXKDM02-akcija

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
2006€
-30% Nuolaida
1404.20€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-olympic-lt

Visi kolekcijos modeliai

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę