+370 634 85000
0

Sofa - lova LUXOR LUSIANO 10

Icon
Icon
-10% krepšeliui
1428€
MATMENYS (l x G x A): 2400 x 1000 x 720 mm Miegamosios dalies dydis: 1870 x 1400 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Sandėlyje esančių prekių kiekis ribotas. Dėl tikslaus likučio teiraukitės telefonu arba mūsų salonuose. Visus prekės modelius rasite paspaudę nuorodą Daugiau
Baldas pagamintas iš LUSIANO 10 audinio Icon

Baldas pagamintas iš LUSIANO 10 audinio, kuris pasižymi jaukiais ir šiltais audinių raštais, švelniu, subtiliu blizgesiu.

Sofa lova LUXOR su miegojimo funkcija Icon

Funkcionali sofa LUXOR su miegamuoju mechanizmu ir integruota daiktadėže. Minkštas baldo audinys prisitaiko prie kūno formų ir leidžia atsipalaiduoti.

Su miegamuoju mechanizmu Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Tai itin praverčia sulaukus svečių, kai sofa naudojama kaip lova. Pakeliamas miegamasis mechanizmas – patogus ir saugus, nebraižo grindų dangos ir paprastai naudojamas.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

Audinio laisvumas Icon

Šis baldas išsiskiria savo moderniu dizainu, kuriame vyrauja gobeleno laisvumas. Tai duoda baldui savitą žavesį, todėl jam rekomenduojame rinktis minkštus audinius. Atsisėdus audinys išsitempia, taip suteikiant sėdėjimui išskirtinį komfortą, o atsistojus ant baldo lieka natūralių audinio raukšlių.

Surinkimo instrukcija Icon
00002LUXOR04

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1428€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1428€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

Luxor-pjuvis-23

Visi kolekcijos modeliai

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę