+370 634 85000
0

Sofa FRIDAY AMARAL 51

1523€ 1066.10€
MATMENYS (l x G x A): 2460 x 1070 x 950 mm
Icon Atsisiųsti brėžinius
Sandėlyje esančių prekių kiekis ribotas. Dėl tikslaus likučio teiraukitės telefonu arba mūsų salonuose. Visus prekės modelius rasite paspaudę nuorodą Daugiau
Baldas pagamintas iš AMARAL 51 audinio Icon

Baldas pagamintas iš šenilo tipo, kreminės spalvos audinio AMARAL 51, juodomis, metalinėmis kojelėmis (M13).

FRIDAY sofa - Jūsų poilsiui Icon

Jei Jūsų pagrindinis poreikis - jaukiai įsitaisyti ant minkštų baldų ir nejausti nieko, tik malonų atsipalaidavimą - tuomet rinkitės mūsų naująją FRIDAY sofą. Originali, minkšta, lengva, jauki bei maksimaliai komfortiška - visa tai apie naująją sofą FRIDAY.

FRIDAY kolekcijos medžiagiškumas Icon

Baldų karkasas pagamintas iš buko medienos, faneros bei medžio drožlių plokštės. Karkase naudojama buko mediena jau tapusi Magrės baldų vizitine kortele, nes užtikrina ne tik baldo kokybę, tvarumą, bet ir ilgaamžiškumą. Sėdima dalis užpildyta poliuretanu bei Pocket ir Zigzag spyruoklėmis. Atraminės pagalvės su silikoniniu granulių užpildu.

FRIDAY kolekcija - Jūsų komfortiškam atsipalaidavimui Icon

Ieškote baldo į kurį galėsite tiesiog "įkristi" po sunkios darbo dienos - tuomet naujoji FRIDAY kolekcija Jums tikrai patiks. Baldas suprojektuotas, kad galėtumėte mėgautis ne tik moderniu dizainu, bet ir išskirtinai minkštu ir komfortišku poilsiu.

Telpa robotas - siurblys Icon

Aukštos baldo kojelės priduoda baldui elegancijos, o taip pat užtikrina, kad po juo gali laisvai palįsti standartinio aukščio robotas – siurblys.

Surinkimo instrukcija Icon
00002FRIDAYSV08
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1523€
-30% Nuolaida
1066.10€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-friday-LT

Visi kolekcijos modeliai

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę