+370 634 85000
0

Sofa - lova TITAN LEO 09 B04

1434€ 1003.80€
MATMENYS (l x G x A): 2200 x 1000 x 810 mm Miegamosios dalies dydis: 1950 x 1550 mm; Tarpas nuo grindų iki žemiausios baldo dalies: 90 mm
Sandėlyje esančių prekių kiekis ribotas. Dėl tikslaus likučio teiraukitės telefonu arba mūsų salonuose. Visus prekės modelius rasite paspaudę nuorodą Daugiau
Baldas pagamintas iš LEO audinio su beržo kojelėmis Icon

Baldas pagamintas iš itin malonaus liesti, aukštos kokybiškės boucle tipo LEO audinio su natūralaus beržo kojelėmis.

Minimalistinio dizaino miegamoji sofa TITAN Icon

Gaivi, modernaus dizaino miegamoji sofa TITAN su integruotu antčiužiniu. Masyvus geometrinis sofos kampo pagrindas švelniai kontrastuoja su grakščiomis, plonomis, metalu puoštomis medinėmis kojelėmis bei subtiliais gobeleno įsiuvais.

Su integruotu antčiužiniu Icon

Balde integruotas antčiužinis ne tik suteiks komfortą miegant, bet ir apsaugos Jūsų baldo audinį nuo trinties miegojimo metu.

Su miegamuoju mechanizmu, skirtu naudoti dažnai Icon

Šis baldas sukurtas taip, kad prireikus galėtumėte jį transformuoti į miegamąją lovą. Kietas čiužinio pagrindas su patvariomis „Pocket“ spyruoklėmis suteikia puikią atramą ir užtikrina malonią aplinką miegoti kasdien. Pakeliamas miegamasis mechanizmas nebraižo grindų dangos. Rekomenduojame papildomai naudoti antčiužinį, kad miego kokybė būtų dar geresnė, o baldą naudotumėte ilgai.

Su integruota daiktadėže Icon

Balde sumontuota daiktadėžė, į kurią galite sudėti įvairius daiktus. Taip susikursite naują sandėliavimo vietą ir lengviau palaikysite tvarką namuose.

Surinkimo instrukcija Icon
00002TITANSM17-akcija
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1434€
-30% Nuolaida
1003.80€
Užsakymo įvykdymo terminas 7 d.

BALDO KONSTRUKCIJA

Renkantis minkštąjį baldą, svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Galite būti tikri, kad „Magrės baldų“ produkcija pagaminta iš kokybiškų ir patvarių medžiagų. Daugelis Lietuvos ir kitų šalių šeimų puikiai įvertino „Magrės baldų“ gaminių kokybę ir patvarumą, todėl drąsiai rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems.

pjuviai-pjuvis-titan-LT

Visi kolekcijos modeliai

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę