+370 634 85000
0

Foto konkurso sąlygos

Konkurso taisyklės:

Konkurso organizatorius (toliau Organizatorius), duomenų valdytojas, duomenų tvarkytojas UAB ZBIGA, įmonės kodas 123645712, PVM mokėtojo kodas: LT236457113, įmonės adresas Beržų g. 2B, Riešės kaimas, Vilniaus rajonas LT-14266.


Konkurso sąlygos:

Konkursas vyks 2023.02.01 – 2023.12.31 oficialiame MAGRĖS BALDŲ Facebook puslapyje.

Nuotraukoje turi būti matomi UAB ZBIGA pagaminti baldai. Nuotraukos turi būti keliamos tiesiai į komentarų skiltį po konkurso įrašu Facebooke. Organizatorius pasilieka teisę neskelbti ir/ar panaikinti dalyvių nuotraukas:

  • kuriuose yra žmonių;
  • nuotraukos yra nekokybiškos;
  • žeidžia ar žemina Organizatoriaus prekės ženklą;
  • nuotraukoje neaiškiai matomas baldas;
  • nuotraukoje ne Organizatoriaus prekės ženklo baldas;
  • pasikartojančios nuotraukos.


Konkurso dalyviai:

Visi fiziniai asmenys,  vykdantys konkurso sąlygas, kurios yra parašytos prie kiekvieno mėnesio konkurso „Magrės baldai – kuria šeimą“ socialiniame tinkle.

Kiekvienas dalyvis, dalyvaujantis organizuojamame konkurse patvirtina, kad yra susipažinęs su Konkurso sąlygomis, Organizatoriaus privatumo politika ir konkurso taisyklėmis.

Kiekvienas konkurso dalyvis dalyvaudamas konkurse sutinka, kad Organizatorius naudos dalyvio kontaktus (skelbiamus viešame Facebook profilyje) skelbdamas nugalėtoją socialiniuose tinkluose. Organizatorius pasilieka teisę dalyvių nuotraukas naudoti tolimesnėje veikloje, jas talpinti į internetinį puslapį ar kitas Organizatoriaus valdomas platformas.


Laimėtojo išrinkimas ir paskelbimas:

Iki 5 kito mėnesio dienos speciali komisija išrinks ir Facebook paskyroje paskelbs einamojo mėnesio laimėtoją. Su nugalėtoju bus susisiekta asmenine žinute Facebook platformoje.

Organizatorius užtikrina, kad dalyvio pateikti asmeniniai duomenys, tokie kaip: elektroninis paštas, telefonas, adresas, vardas ir pavardė nebus naudojami kitais tiesioginės rinkodaros tikslais.


Prizų atsiėmimas:

Kiekvieną mėnesį nugalėtojas bus apdovanotas skirtingu prizu, kuris įvardijamas einamojo mėnesio Facebook įrašuose.

Konkurso taisyklėse nurodytą prizą dalyvis turi atsiimti per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo apie laimėjimą arba susiderinti atsiėmimo laiką individualiai. Prizus galėsite atsiimti bet kuriame Lietuvoje veikiančiame MAGRĖS BALDAI firminiame salone.

Prizai neišmokami pinigine suma, nekeičiami į kitą prizą, produktus ar paslaugas.

Jeigu per nurodytą terminą prizas nėra atsiimamas, renkamas naujas konkurso laimėtojas.


Baigiamosios nuostatos:

UAB ZBIGA darbuotojai ir šeimos nariai negali dalyvauti konkurse.

Dalyvavimas šiame žaidime reiškia, kad dalyvis sutinka su šiose sąlygose nurodytomis nuostatomis, organizatoriaus privatumo politika ir konkurso taisyklėmis.

Visi Organizatoriaus priimti su konkursu susiję sprendimai konkurso metu yra galutiniai ir privalomi visiems dalyviams.

Organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles ir sąlygas.

Icon 3D SALONO TURAS