+370 634 85000
0

Spintelė PRINCESS

Icon
Icon
-10% krepšeliui
253€
MATMENYS (l x G x A): 730 x 460 x 870 mm
Dekoratyvi spintelė mažosioms damoms Icon

Dekoratyvioje spintelėje rasite dvi uždaras, reguliuojamo aukščio lentynėles bei dviejų dalių stalčiuką. Spintelė gali būti dekoruojama veidrodžiu, naudojama kaip kosmetikos kampelis ar  kūdikio priežiūros reikmenims susidėti.

PRINCESS kolekcijos dizaino bruožai Icon

Pasakų įkvėpta kolekcija mergaitėms PRINCESS. Nepriekaištingas dizainas, smagios, žavios detalės sukurs Jūsų vaiko kambaryje jaukią, šiltą, svajingą atmosferą. Kolekciją apjungia rožinės spalvos, blizgūs baltos plokštės apvadai, užapvalinti baldų kampai, atsikartojančios kristaliukų detalės bei rožinės, metalinės baldų kojelės.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
spinteles-spintele-princess-20.78.1201.00-1
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
253€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
253€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę