+370 634 85000
0

Spinta DUO 2 durų

Icon
Icon
-5% krepšeliui
363€
MATMENYS (l x G x A): 1010 x 545 x 2035 mm
Klasikinio stiliaus DUO spinta Icon

Klasikinio stiliaus DUO spinta derės ne tik jaunimo, bet ir bet kokiame klasikinio stiliaus interjere. Nedidelė, bet talpi spinta optimaliai talpina vieno naudotojo asmeninius daiktus. Jei kambaryje gyvena kelis vaikai - galite derinti kelias spintas kartu.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Sumontuotos ventiliacinės angos Icon

Siekiant užtikrinti oro cirkuliaciją balde sumontuotos ventiliacinės angos. Jūsų saugomi daiktai visuomet išliks gaivūs.

Kabyklos su LED apšvietimu Icon

Talpi spinta su dviejų lygių kabyklomis, kurios turi LED apšvietimą, todėl net ir tamsių paros metu lengvai išsirinksite drabužius. Spintoje taip pat yra lentynos ir du stalčiai.

Išskirtinis dekoro elementas Icon

Išskirtinė kolekcijos detalė- guminė juostelė, kuri gali tarnauti tiek kaip dekoras, tiek kaip aksesuarų laikiklis nuotraukoms, užrašams užkišti.

Funkcionalumas ir patogumas Icon

Spintoje įmontuotas dviejų lygių stalčius, kuriame galite sutalpinti įvairias smulkmenas ir rūbus. Papildomai galima įsigyti į vidų talpinamą lentyną. Interjere kelios spintos gali būti derinamos tarpusavyje.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
kolekcijos-kolekcija-duo-2

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
363€
-5% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
363€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS