+370 634 85000
0

Lentyna CHAMPION RACER

Icon
Icon
-10% krepšeliui
285€
MATMENYS (l x G x A): 700 x 350 x 1875 mm
Plati ir talpi CHAMPION RACER lentyna Icon

Ryški, didelė ir talpi lentyna - universalus baldas, kuriame galėsite susidėti tiek knygas ir kitus eksponuojamus daiktus, tiek drabužius.

Gali būti komponuojamos kelios lentynos Icon

Norintys sutalpinti daugiau drabužių ar kasdienių daiktų - gali komponuoti pora lentynų greta viena kitos. O jei kambaryje auga keli vaikai - atskiros lentynos leis turėti kiekvienam savo erdvę ir daiktų saugojimo vietą.

Daug vietos daiktams sandėliuoti Icon

Į atviras lentynas patogiai susidėsite daiktus, kurie turi būti matomi ir visuomet po ranka, o uždarose lentynose tilps Jūsų drabužiai ar kiti asmeniniai daiktai.

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Lenktynių tematikos spalvos ir detalės Icon

Kolekcijos baldai apgalvoti iki smulkmenų, kad Jūsų vaikas pasijustų tikru lenktynių herojumi. Tai ir rato formos rankenėlės,  lenktynių trasos užrašai, raudonos ir juodos spalvų deriniai, metalinis blizgesys.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
Surinkimo instrukcija Icon
lentynos-lentyna-knygu-champion-racer-2
Icon

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
285€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
285€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę