+370 634 85000
0

Lauko sofos modulis FRESCO

444€ 266.40€
MATMENYS (l x G x A): 700 x 800 x 740 mm
Universalus sofos modulis FRESCO Icon

Iš šio universalaus modulio galite sudėti dvivietę, trivietę, keturvietę ar dar didesnę lauko sofą, o prireikus baldą galima naudoti ir kaip atskirus foteliukus. Rinkitės natūralaus medžio ar juodą spalvą.

Lauko baldų medžiagiškumas Icon

Lauko baldų gamyboje naudojama aukštos kokybės uosio mediena, pasižyminti unikalia estetika, jaukia šiluma ir dideliu mechaniniu atsparumu. Aukštos kokybės lakai vandens pagrindu užtikrina baldų atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui. Pagalvės pasiūtos iš itin, lengvo, patvaraus ir lengvai valomo audinio.

FRESCO kolekcijos dizaino ypatumai Icon

FRESCO kolekcijos skiriamasis bruožas - unikalus, lengvai pritaikomas dizainas bei galimybė komplektuoti lauko baldus pagal individualius pageidavimus. Pagrindinis dizainerių fokusas kuriant šią kolekciją - aukšta kokybė, komfortas, išskirtinis dizainas ir ryšys su gamta.

Baldų gamyboje naudojama mediena iš tvarių ir socialiai atsakingų medienos gavybos įmonių Icon

Gamintojas yra tvirtai įsipareigojęs gaminti tvarius produktus. Įmonei yra suteiktas FSC® sertifikatas, patvirtinantis, kad visa baldams naudojama mediena  pagaminta pagal geriausius aplinkosaugos praktikos standartus.

Platus panaudojimas Icon

Nors įprasta lauko baldus matyti terasose ar namų soduose, tačiau dėl ypač aukštos kokybės, šie baldai gali būti naudojami tiek viduje, tiek išorėje, tiek namų, tiek komercinėse aplinkose, pavyzdžiui kavinėse, viešose poilsio erdvėse ar ofisuose.

Pagaminta Lenkijoje
modulis-sofos-modulis-poom-fresco-1050FRESIN01-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE MEDINIŲ DETALIŲ SPALVĄ Icon
444€
-40% Nuolaida
266.40€
Pagaminimo terminas: 7 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę