+370 634 85000
0

Komoda GRANDE tamsus ąžuolas 1906

-10% krepšeliui
1516€
MATMENYS (l x G x A): 1906 x 402 x 896 mm
Tamsaus ąžuolo faneruotės komoda GRANDE Icon

Solidžios, tamsaus ąžuolo spalvos komoda GRANDE, akrilu dengtomis blizgiomis durelėmis, juodo metalo kojomis bei detalėmis - modernumą, solidumą vertinantiems žmonėms.

Konstrukcijos medžiagiškumas Icon

Baldo fasadas pagamintas iš ąžuolo medienos faneruotės, kurios raštai suteikia prabangos įspūdį. Juodos durelės padengtos blizgiu akrilu puikiai dera su metalininėmis korpuso detalėmis bei juodomis vidinėmis baldo detalėmis.

Metalinė furnitūra Icon

Novatoriškumo, patvarumo ir ilgaamžiškumo baldui suteikia metalinės korpuso detalės bei rankenėlės. Metalas juodos spalvos, dažytas matiniais dažais, porėtos tekstūros.

Savitas dizainas Icon

GRANDE kolekcijoje dominuoja lenktos, užapvalintos formos, itin aktualios 2022 metų architektūroje bei interjerų dizainuose. Lenktos ne tik metalinės kojelės, bet ir baldo korpusas. Užapvalintų formų baldai ne tik atrodo unikaliai, jaukiai, tuo pačiu yra praktiški ir saugūs.

Baldo stalčiai su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuoti stalčiai su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jie nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį. 

Baldo durys su švelniu uždarymu Icon

Balde įmontuotos durys su švelniu uždarymu. Tai užtikrins tylų ir patogų uždarymą - jos nesitrenks į baldo korpusą ir švelniai grįš į pradinę padėtį.

Baldai pristatomi surinkti
Pagaminta Lenkijoje
korpusiniai-baldai-grande-1

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
1516€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
1516€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS