+370 634 85000
0

Kampinė lauko sofa FRESCO dešininė, su porankiais

Icon
Icon
-10% krepšeliui
2169€
MATMENYS (l x G x A): 2300 x 1600 x 740 mm
Kampinė lauko sofa su porankiais - jaukiems Jūsų pasisėdėjimams sode Icon

Elegantiškas, minkštas kampas su porankiais iš kolekcijos FRESCO. Kolekcija pristato pačius įvairiausius lauko baldų modelius, kuriais apstatysite tiek nedidelį balkoną, tiek plačią ir erdvią terasą. Rinkitės iš dviejų spalvų - natūrali medienos ar juoda.

Lauko baldų medžiagiškumas Icon

Lauko baldų gamyboje naudojama aukštos kokybės uosio mediena, pasižyminti unikalia estetika, jaukia šiluma ir dideliu mechaniniu atsparumu. Aukštos kokybės lakai vandens pagrindu užtikrina baldų atsparumą neigiamam aplinkos poveikiui. Pagalvės pasiūtos iš itin, lengvo, patvaraus ir lengvai valomo audinio.

FRESCO kolekcijos dizaino ypatumai Icon

FRESCO kolekcijos skiriamasis bruožas - unikalus, lengvai pritaikomas dizainas bei galimybė komplektuoti lauko baldus pagal individualius pageidavimus. Pagrindinis dizainerių fokusas kuriant šią kolekciją - aukšta kokybė, komfortas, išskirtinis dizainas ir ryšys su gamta.

Baldų gamyboje naudojama mediena iš tvarių ir socialiai atsakingų medienos gavybos įmonių Icon

Gamintojas yra tvirtai įsipareigojęs gaminti tvarius produktus. Įmonei yra suteiktas FSC® sertifikatas, patvirtinantis, kad visa baldams naudojama mediena  pagaminta pagal geriausius aplinkosaugos praktikos standartus.

Platus panaudojimas Icon

Nors įprasta lauko baldus matyti terasose ar namų soduose, tačiau dėl ypač aukštos kokybės, šie baldai gali būti naudojami tiek viduje, tiek išorėje, tiek namų, tiek komercinėse aplinkose, pavyzdžiui kavinėse, viešose poilsio erdvėse ar ofisuose.

Pagaminta Lenkijoje
kampines-sofos-kampine-soafa-fresco-desinine-su-porankiais-1050FRESET11-1

Susikurkite ir užsisakykite individualiai

1. BALDO DYDIS (I x P x A) Icon
2. PASIRINKITE MEDINIŲ DETALIŲ SPALVĄ Icon
2169€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
2169€
Pagaminimo terminas: 30 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS