Magrės baldai
PradžiaNaujienosApie musKokybėKontaktaiParduotuvėsVIDEO
BALDAI GREITAISVETAINĖS BALDAIMIEGAMOJO BALDAISMART BALDAIINTERJERO DETALĖSBALDINIAI AUDINIAI

Apie įmonę

 

 

„Magrės Baldai“ – tai Vilniaus rajone, Riešėje, užgimęs ir nuo 1996 metų sėkmingai augantis lietuviško kapitalo šeimyninis verslas, kurio vardą kadaise įkvėpė įkūrėjo dukrytės – Marta ir Greta.

 

Šiandien iš daugiau kaip pusantro šimto darbuotojų sudaryta „Magrės baldų“ komanda užtikrina premium klasės lietuviškų baldų gamybos procesą, klasiškai modernius dizaino sprendimus bei ekspertinę pagalbą šeimoms, kurios renkasi baldus daugumoje šalies miestų veikiančiuose „Magrės Baldų“ salonuose arba internetu.

„Magrės Baldų“ išskirtinumas – modernios šeimos gyvenimo ritmui ir namų vizijai pritaikytų šeimyninių minkštųjų baldų gamyba, už kurią kasmet esame apdovanojami Lietuvos „Metų gaminio“ titulais.

Galime drąsiai sakyti, kad „Magrės Baldų“ apskritai nebūtų, jei Lietuvoje nebūtų tvirtų, modernių, savo namus mylinčių ir puoselėjančių šeimų. Tačiau lygiai taip pat neįsivaizduojame, kad tvirta šeima būtų įmanoma be tvirtų, modernių ir namus puošiančių ilgaamžių minkštųjų baldų! Štai čia yra didžiausia mūsų darbo prasmė ir atpildas:


Kiekvieną baldą gaminti ir parduoti taip, tarsi vien nuo jo priklausytų mūsų klientų tolesnio šeimyninio gyvenimo laimė

 

Magrės Baldai yra Lietuvos medienos pramonės įmonių asociacijos „Lietuvos mediena“ narė. Kiekvienais metais dalyvaujame parodoje „Baldai“, kurią rengia Lietuvos parodų centras „Litexpo“. Pirmasis įmonės įvertinimas buvo 1997 metais, kai konkurse „Geriausi lietuviški baldai“ gavome apdovanojimą už aukštą kūrėjų profesinį lygį, o svetainės baldai „Magrė“ laimėjo antrą vietą. 2005 metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ svetainės Baldai „Magrė-Lyon“ buvo įvertinti sidabro medaliu, o 2011 metais konkurse „Lietuvos metų gaminys“ kampinė sofa „Impulse“ buvo įvertinta aukso medaliu. Konkurse „Lietuvos metų gaminys“ 2012 metais aukso medalį laimėjo DELUX kampinė sofa. 2013 metų gale konkurse „Lietuvos metų gaminys“ buvome apdovanoti jau trečiuoju aukso medaliu, aukso medalį gavo „Vip“ kampinė sofa, 2014 metų pabaigoje buvome apdovanoti dar dviem aukso medaliais - juos pelnė "Rubin" sofa bei "Viscoool" čiužinys. 2015 metų pabaigoje buvome apdovanoti dviem aukso medaliais, kuriuos pelnė "King" sofa ir čiužinys "Viscosoya".

  


Mūsų produkcija sėkmingai platinama Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Kaliningrado srityje. Iš viso prekiaujame daugiau nei 35 prekybos taškuose – iš jų 11 yra firminiai Magrės baldų salonai, kiti taškai - didmenininkų. Asortimentą sudaro daugiau nei 500 skirtingų baldų modifikacijų ir begalinė gama kokybiškų audinių, dirbtinių bei natūralių odų kolekcijų.

Moderniai įrengtose gamybinėse patalpose dirba 160 darbuotojų.


Įmonės rekvizitai:


Gavėjo pavadinimas: Uždaroji akcinė bendrovė ,,ZBIGA”
Gavėjo sąskaita:

,,Swedbank” - LT35 7300 0100 0248 2432
arba
AB SEB- LT07 7044 0600 0112 0904

„DNB“ - LT62 4010051003569074

Juridinio asmens kodas: 123645712

PVM mokėtojo kodas: LT236457113

 

Įmonės rekvizitus atsisiųsti čia

 

Užsisakykite naujienlaiškį
Gaukite ypatingus pasiūlymus ir pranešimus apie naujas kolekcijas pirmieji!
 
APIE MUS
KLIENTŲ APTARNAVIMAS
Tel.: (8-5) 2_469138