+370 634 85000
0

Kilimas MATCH

Icon
Icon
-10% krepšeliui
76€
MATMENYS (l x G x A): 1200 x 1800 mm
Žaismingų raštų kilimas Icon

Nuotaikingą atmosferą vaikų kambaryje sukurs MATCH kilimas, kurį taip pat galite tiesti iš dviejų pusių. Priklausomai nuo norimos sukurti nuotaikos naudokite ryškesnę arba pastelinių spalvų puses. 

Dvipusiai raštai Icon

Kilimo unikalumas slypi dvejose pusėse. Priklausomai nuo nuotaikos ir norimos sukurti atmosferos, galite tiesti vieną arba kitą kilimo pusę. Viena pusė - ryškesnė, vyraujančių rožinių spalvų. Kita - pastelinė, balkšvų, rožinių tonų. Tai paprastas būdas laikas nuo laiko pagyvinti ir atnaujinti kambario interjerą.

Paprasta priežiūra Icon

Kilimas pagamintas iš 60 % medvilnės ir 40 % sintetinio pluošto yra lengvai prižiūrimas. Verpalai atsparūs dilimui bei saulės spindulių poveikiui.

Pagaminta iš kokybiškų medžiagų Icon

Baldas sukurtas ir pagamintas vadovaujantis pažangiais saugumo standartais, iš sertifikuotų ir kokybiškų, medžiagų be kancerogenų.

Kolekcijos baldus derinkite tarpusavyje! Icon

Siekiant išlaikyti vientisą kambario ar kambarių stilių – galite rinktis skirtingų modelių baldus iš vienos kolekcijos. Kolekciją sudaro kelios skirtingų dydžių komodos, lovos, naktiniai staliukai, stalai. Stiliui vientisumo suteiks ir siūlomi aksesuarai bei interjero detalės.

Pagaminta Turkijoje
kilimai-kilimas-romantic-9

UŽSISAKYKITE ŠIĄ PREKĘ INTERNETU

_____________________________________________________________________
76€
-10% nuolaida bus pritaikyta prekių krepšelyje
76€
Užsakymo įvykdymo terminas 90 d.
JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

JUMS PATINKA ŠIS BALDAS?

SUSISIEKITE +370 634 85000

Arba parašykite mums žinutę
Icon 3D SALONO TURAS