Magrės baldai
PradžiaParduotuvėsApie musKokybėApmušalaiNaujienos
SOFOSMINKŠTI KAMPAIFOTELIAISĖDMAIŠIAIKUŠETĖSLOVOSČIUŽINIAISTALIUKAISEKCIJOSŠVIESTUVAIDEKORASAKCIJOS %NE TIK NAMAMS

BALDŲ KOKYBĖ

Renkantis minkštą baldą svarbu ne tik išorinis dizainas, bet ir vidinė jo konstrukcija. Žemiau išvardinti punktai Jums padės sužinoti į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš perkant minkštuosius baldus.

 


 

Kompiuterinė audinių klojimo ir kirpimo mašina
Audiniams kirpti ir kloti įmonė naudoja specializuotą įrangą LEKTRA, kurios pagalba yra pasiekiamas aukšto lygio taisyklingas detalių išpjaustymas. Dėl šios priežasties mūsų balduose naudojamų kirpinių konstrukcijos yra vienodai taisyklingos ir preciziškai tikslios, kuo negali pasigirti didelė dalis gamintojų. Audinių kirpimo ir klojimo įranga yra viena brangiausių mūsų įmonės investicijų į produkcijos ir darbo kokybę.

 

 


 

Buko mediena

Magrės baldų gamyboje naudojama buko mediena, kuri pagal savo tvirtumą beveik prilygsta ąžuolui. Tai padaro baldą šiek tiek sunkesnį, tačiau gerokai tvirtesnį ir stabilesnį, nei plačiai gamintojų naudojama eglės ar beržo mediena, kuri yra ne tokia atspari didesniam svorio ar jėgos poveikiui.

 

 

 

 

 

 

 


 

Vidinė baldo konstrukcija

Taupant gamybos kaštus ir mažinant baldo kainą, daugelis gamintojų vidinei konstrukcijai naudoja plonas drožlių plokščių lentas sujungtas varžtais. Magrės baldai tiki, kad tik kokybiškas produktas turi ateitį. Būtent todėl savo produktų gamyboje naudojame buko medienos karkaso dalis, tvirtai sujungtas metalinėmis sąsagomis ir klijais, kurios suteikdamos baldui tvirtumą ir stabilumą, puikiai atlaiko įvairius svorio poveikius.

 

                   Magrės baldų sprendimas                                                                                      Kitų gamintojų sprendimas

 

  • Patvari ir ilgaamžė
  • Atlaiko dvigubai didesnį svorį
  • Nesukelia girgždesio
  • Nepatvari
  • Net ir po pirmo stipresnio smūgio gali sulūžti
  • Gali greitai pradėti girgždėti

 

ZIG ZAG spyruoklės 

Magrės baldams gaminti naudojamos tvirtos, 4 mm storio plieninės spyruoklės, kurios įtvirtinamos į tvirtą vientisą juostą vienodais atstumais viena nuo kitos. Toks tvirtinimo būdas garantuoja, kad ZIG ZAG spyruoklės nenutrūks, o sėdėjimo komfortas bus vienodai geras baldo eksploatavimo metu.

 

                   Magrės baldų sprendimas                                                                               Kitų gamintojų sprendimas

 

 


 

Čiužinio sandara

Magrės baldų sėdimųjų dalių čiužiniams gaminti naudojame poroloną (elastinis putų poliuretanas), didelio elastingumo poroloną (HR), kūgines spyruokles BONELL ir POCKET. Sėdimose dalyse naudojamas porolonas, kurio tankis yra ne mažesnis kaip 35 kg/m3. Gamyboje naudojami užpildai gali būti įvairūs, priklausomai nuo modelio eksploatacinių savybių.

 


 

Pagalvių užpildai

Dabar atidžiau apžiūrėkime pagalves, kurios užpildytos minkštomis granulėmis atskirose maišeliuose. Daugelis kitų baldų gamintojų neskiria pagalvių į kelias zonas, o užpildo vientisai. To pasakoje- pagalvės gali subliūkšti, tapti nepatogios.
Magrės baldų užpildas nesubliūkšta ir išlaiko pagalvės tinkamą formą ilgiau ir svarbiausia- savo vietoje.

 

                                     Magrės baldų sprendimas                                                                 Kitų gamintojų sprendimas
 

 


 

Apmušalai

Paskutinė ir svarbiausia baldo dalis- tai apmušalai. Magrės baldai siūlo išsirinkti daugiau nei iš 200 skirtingų baldinių audinių, natūralių bei dirbtinių odų. Kiekvieną audinį prieš gamybą mes kruopščiai atrenkame, įvertiname ir atliekame bandymus, taip užtikrindami savo produkcijos ilgaamžiškumą ir kokybę.

 

 

Užsisakykite naujienlaiškį
Gaukite ypatingus pasiūlymus ir pranešimus apie naujas kolekcijas pirmieji!
 
APIE MUS
KLIENTŲ APTARNAVIMAS
Tel.: (8-5) 2_469138