8 populiariausios miegamojo kambario spalvos: kokios jos?

  • lovos-lova-gold-2

 

1. Pilkšvai melsva

Suteikianti gaivos ir švaros jausmą – tokiomis savybėmis pasižymi blyški pilkšvai melsva spalva. Tyrimais įrodyta, kad ji veikia raminančiai – gali padėti sulėtinti širdies ritmą ir netgi sumažinti kraujo spaudimą. Tai viena iš priežasčių, kodėl šis tonas taip mėgstamas miegamajame. Jis puikiai dera su tokiomis spalvomis kaip balta, pilka ir žalia. Jei norisi sukurti prabangesnį poilsio kambario interjerą, pilkšvai melsvas sienas patariama derinti su šokoladiniais rudais akcentais, pavyzdžiui, lova, pufu ar patalyne.

Tiesa, net ir tokios pakankamai neutralios miegamojo kambario spalvos reikalauja daug dėmesio. Siekiant sukurti skoningai atrodantį interjerą, patariama atkreipti dėmesį, kad mėlynas atspalvis nebūtų pernelyg šiltas ir intensyvus, toks kaip baby blue. Priešingu atveju miegamasis gali tapti panašus į vaikų darželio erdvę.

 

2. Šilta pilka

Šilti pilki tonai poilsio kambariui gali padėti sukurti ypač raminančią atmosferą – kuo jie neutralesni, tuo geriau. Tam, kad interjeras neatrodytų pernelyg šaltas, rekomenduojama vengti itin tamsių atspalvių, arba juos derinkite su šviesiomis detalėmis. Puikus pavyzdys šiuo atveju yra „Magrės baldų“ lova „Fortūna Max“. Tamsiai pilkas apmušalas harmoningai dera su išskirtinio dizaino mediniu galvūgaliu ir nedidelėmis kojelėmis. Toks baldas gali tapti pagrindiniu miegamojo akcentu.

Beje, prie šios lovos ypač tinka šviesiai pilkas medvilnės satino patalynės komplektas. Jei kaip tik ieškote tokio, spauskite ant nuorodos ir išsirinkite sau labiausiai patinkantį variantą. Plačiame „Magrės baldų“ asortimente gausu skirtingų spalvų patalynės.

 

3. Šviesi levandų

Ieškote elegantiškos miegamojo kambario spalvos, kuri padėtų sukurti išskirtinę aplinką? Tuomet šviesūs levandų tonai – kaip tik jums. Nepaisant to, kad išsiskiria lengvumu, ši spalva pakankamai įnoringa. Persistengus arba netinkamai ją panaudojus, galima sukurti pigiai atrodantį interjerą. Todėl, jei jaučiatės nedrąsiai, patariama pradėti nuo nedidelių akcentų, pavyzdžiui, stilingo pufo prie lovos.

Prie šviesios levandų spalvos sienų puikiai tinka baltos spalvos baldai ir kitos miegamojo detalės, tokios kaip čiužiniai. Žinoma galima panaudoti ir kitokių neutralių tonų aksesuarų: švelniai pilkas dekoratyvines pagalvėlės ar pledą.

 

4. Prigesinta rožinė

Kita švelni spalva, puikiai tinkanti miegamajame, yra prigesinta rožinė su pilku atspalviu. Interjere ji populiari jau kurį laiką. Tai ramus ir atpalaiduojantis tonas, suteikiantis erdvei unikalumo. Itin patraukliai atrodo prigesintos rožinės spalvos baldai, pavyzdžiui, lova „Domino Mega“. Prie jos galima priderinti suoliuko tipo pufą, kuris padeda užpildyti erdvę, suteikia papildomo patogumo.

Prie švelniai rožinių miegamojo kambario spalvos sienų rekomenduojama naudoti neutralių tonų baldus: pilkus, baltus, rusvus. Šiuo atveju patariama atsisakyti didelių kontrastų, tuomet interjeras atrodys subtilus ir harmoningas.

 

5. Švelni smėlinė

Smėlinė – tai vienas iš universaliausių ir populiariausių spalvų interjere. Manote, kad ji pernelyg nuobodi? Toli gražu ne. Itin švelnios smėlinės spalvos grožis labiausiai atsiskleidžia ją derinant su kitais tonais, kurie gali būti ir pakankamai ryškūs, žaismingi. Žvilgsnį patraukiantys aksesuarai pagyvina kambarį ir suteikia jam daugiau individualumo.

Smėlinės spalvos miegamajame ypač skoningai dera mediniai baldai: naktinės spintelės, komodos ar lentynos. Jie padeda sukurti natūraliai atrodančią, gamtos įkvėptą aplinką. Nesuklysite, jei tokiame poilsio kambaryje panaudosite ir baltos spalvos akcentus. Pavyzdžiui, tai gali būti medvilnės satino patalynė. Tiesia, labiausiai ji tinka tuomet, kai lovos čiužinys taip pat yra baltas.

 

6. Klasikinė balta

Visų laikų populiariausios miegamojo kambario spalvos titulas atitenka baltai. Tai – nesenstanti klasika, kuri visuomet madinga. Baltą spalvą ypač lengva derinti su kitomis. Jei norisi, kad kambarys atrodytų kuo jaukesnis, rekomenduojama rinktis šiltus pastelinius tonus, kurių dauguma jau buvo aptarti. Tie, kurie mėgsta eksperimentuoti, gali išbandyti tamsesnius, tačiau prislopintus atspalvius. Būtent tokie atrodo stilingiausiai.

Balta spalva simbolizuoja švarą, grynumą, taiką ir paprastumą. Jei jus žavi šios savybės, miegamasis, kuriame vyrauja balta spalva, galėtų būti vienas iš tinkamiausių pasirinkimų.

 

7. Šalavijo žalia

Natūrali, raminančiai veikianti ir patraukli – tokia yra šalavijo žalia. Ji leidžia sukurti itin įdomią miegamojo aplinką. Tokia spalva galima dažyti kambario sienas arba lubas, taip pat atskleisti jos grožį pasitelkiant baldus ar aksesuarus. Šalavijo žalia dera tiek su balta, tiek su juoda. Ypatingai harmoningai atrodo jos derinys su persikine arba raudonų plytų spalva.

Šis žalias tonas yra pakankamai blankus, neutralus, todėl jis leidžia sukurti poilsiui palankią aplinką. Prie tokios miegamojo kambario spalvos galima drąsiai derinti įvairius medinius baldus. Jei norisi daugiau modernumo, rekomenduojama išbandyti metalinius aksesuarus arba kitus interjero elementus.

 

8. Tamsiai mėlyna

Norite savo miegamajam suteikti daugiau gylio ir paslaptingumo? Tuomet tamsiai mėlyna spalva išties verta jūsų dėmesio. Priklausomai nuo norimo išgauti efekto, ja galima dažyti kambario sienas arba naudoti atitinkamus baldus ir aksesuarus.

Prie tamsiai mėlynų sienų ypač dera baltos lubos ir šviesios arba tamsios medienos grindys. Visgi, jei šis variantas jums atrodo pernelyg drąsus, patariama eksperimentuoti su baldais. Tamsiai mėlynos spalvos lova, fotelis ar pufas padės pagyvinti net ir pačią nuobodžiausią aplinką.

Nuo miegamojo kambario spalvos gali priklausyti ne tik interjero estetika, bet ir jūsų poilsio kokybė. Taigi pasirūpinkite, kad ji būtų kuo geresnė. Gausus „Magrės baldų“ asortimentas leidžia išsirinkti sau labiausiai patinkančius gaminius. Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės: paslaugūs mūsų specialistai pasiruošę padėti.