3D SALONO TURAS

Retro stiliaus miegamasis – pasiilgusiems spalvų

Baldų stilistika

Retro interjere naudojami baldai pasižymi abstrakčiomis formomis. Todėl tokio stiliaus miegamajame labai tinka lovos su originaliais galvūgaliais, pavyzdžiui, išlenktais ties viduriu. Tokia detalė gali tapti esminiu kambario akcentu, kuris iš karto patraukia dėmesį. Pakankamai dažnai baldai turi ir spindinčių metalinių detalių, pavyzdžiui, kojeles ar rankenėles.

Spalvų paletė

Vienas iš pagrindinių retro interjero požymių – ryškios ir žaismingos spalvos. Dažniausiai šio stiliaus dekoras neįsivaizduojamas be žalių avokadų tonų, taip pat dažnai naudojami ir garstyčių atspalviai, kurie harmoningai papildo prieš tai paminėtus. Todėl juos galima derinti tarpusavyje – pavyzdžiui, ant žalio fotelio, kuris pastatytas prie lovos, padėti geltoną dekoratyvinę pagalvėlę.

Retro stiliaus interjerą dažnai papildo ir tokios spalvos kaip ruda, juoda, balta, prigesinta oranžinė ar raudona. Ypatingo išskirtinumo dekorui suteikia violetiniai ir „karšti“ rožiniai atspalviai. Tačiau norint sukurti stilingą aplinką, reikėtų juos naudoti saikingai. Jei nusprendėte pasirinkti neutralios spalvos lovą, kambaryje galite drąsiai panaudoti įvairesnių tonų dekoracijas. Tačiau jei pagrindinis miegamojo baldas yra ryškus, prie jo patariama derinti subtilesnius interjero elementus.

Tekstūrų gausa

Skirtingos tekstūros padeda atskleisti tikrąjį retro stiliaus dekoro grožį – taigi, kuo jų daugiau, tuo geriau. Kailinis pledas, aksominės pagalvėlės, gobelenu aptrauktas fotelis ar pufas su metalinėmis kojelėmis, medinės spintelės prie lovos ir dar daugiau – priemonių, padedančių pripildyti miegamojo aplinką kontrastingomis tekstūromis, yra pačių įvairiausių.

Naudojamų elementų suderinimas

Retro dekoras išsiskiria formų, spalvų, tekstūrų gausa. Tačiau suvaldyti šias skirtingas stichijas gali būti pakankamai sudėtinga. Kuriant tokio stiliaus interjerą, patariama atidžiai įvertinti kiekvieną detalę. Nesvarbu, tai būtų abstrakčios formos fotelis, pufas ar kitas baldas – jis turėtų žavėti ne tik originalia išvaizda, bet ir funkcionalumu. Spalvingi tekstilės gaminiai skoningiausiai atrodo tuomet, kai yra derinami su kitais kambaryje esančiais elementais: pradedant apdaila, baigiant aksesuarais.

Jei jūsų miegamajame trūksta spalvų, verta išbandyti retro dekoro idėjas. Juk pavasaris – tobulas metas atsinaujinti. „Magrės baldų“ asortimente galite rasti didelį baldų ir aksesuarų pasirinkimą. Todėl jei ieškote naujos lovos, naktinės spintelės, fotelio ar kažko kito, kviečiame apsižvalgyti. Užsisakykite internetu, ir prekės bus saugiai pristatytos tiesiai jums į namus.

„Magrės baldai“ ne tik atveš baldus iki pat jūsų namų durų, tačiau ir juos užneš bei surinks. Profesionalų komanda dirba tam, kad liktumėte patenkinti aukščiausios kokybės baldų pristatymo į namus paslauga. Jeigu norite sužinoti įkainius ar turite bet kokių klausimų, susijusių su paslauga, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Pasirūpinkime jūsų namais drauge!